Keltas Dublinas – Šerbūras

Dublinas – vandens jungtis tarp Airijos sostinės Dublino ir Prancūzijos miesto Šerbūro. Šis vandens kelias yra labai paklausus, nes keliautojų srautai tarp dviejų itin populiarių šalių – Airijos ir Prancūzijos – yra didžiuliai. Kai planuojame kelionę, jei tik yra galimybės, renkamės iš kelių transporto priemonių. Keltas neabejotinai bus geriausias pasirinkimas tarp šių dviejų šalių, nes tai bus operatyvus, patogus keliavimo būdas. Keliauti iš Airijos į Prancūziją sausumos keliais užtruktų nepalyginamai ilgiau.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Dublino keltų terminalo

Adresas: Irish Ferries, P.O. Box 19, Alexandra Road, Ferryport, Dublin 1

Tel: +353 1 607 5519

GPS koordinatės: 53 20 45N/6 11 39W

Dublino keltų terminale rasite svarbiausius dalykus, kurių gali prireikti prieš išvykstant. Čia įrengta kavinukė, yra galimybė įsigyti gaiviųjų gėrimų, užkandžių. Jei keliaujate su naujagimiu ar kūdikiu, pasinaudokite patogiu mamos ir vaiko kambariu ir paruoškite mažylį kelionei, kad keliautų sotus, sausas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleiviai reisui registruojami prieš išvykimą, todėl rekomenduojama į terminalą atvykti likus ne mažiau kaip valandai iki kelto išplaukimo. Jei bilietus pirksite uoste, atvykite dar anksčiau. Kuo daugiau laiko, tuo sklandesnė registracija.

Atvykstama į Šerbūro keltų terminalą

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Šerbūras, Prancūzija

Tel: +33 2 33 43 23 87

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Šerbūro keltų terminale tikrai rasite tai, ko gali reikėti atvykus į kitą šalį ar ko gali prireikti po kelionės. Čia įrengtas puikus mamos ir vaiko kambarys, kuriame patogiai galėsite perrengti, pervystyti ir pamaitinti mažylį po kelionės. Terminalas pritaikytas neįgaliųjų poreikiams. Taip pat čia įrengtos erdvios ir patogios laukimo salės. Šerbūro terminale veikia tualetai, vonios kambariai, kavinė, parduotuvė.

Keltai plaukiantys maršrutu Dublinas - Šerbūras

Iš Dublino į Šerbūrą plukdo „Epsilon“ keltas. Čia veikia nemokamas WiFi interneto ryšys visose keleivių zonose ir kajutėse. Kelto restorane gana platus maisto ir gėrimų pasirinkimas. Taip pat čia veikia baras, kuriame rasite itin platų alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų asortimentą. Dalyje kajučių yra televizoriai, sumontuoti kondicionieriai.


LOADING ...