Keltas Džersio - Sent Malo

Sent Helieras yra svarbi jūrinė jungtis tarp laukinės gamtos Džersio salos bei Prancūzijos. Nežinantys, kaip greitai iš Džersio patekti į žemyninę Europos dalį, šiuo atveju – šiuo atveju Prancūziją, turėtų pasirinkti reisą Sent Helieras – Sent Malo. Keliavimą dar labiau palengvina dvi puikios aplinkybės: pirmoji yra ta, kad šis reisas yra vykdomas kiekvieną dieną. Taigi, tai reiškia, kad keliauti galite tada, kada iš tiesų yra poreikis. Antras tokio pasirinkimo privalumas yra tas, kad  kelionė šiuo reisu užtruks labai nedaug – tik šiek daugiau nei dvi valandas. Tik keletas išgertų kavos puodelių, kelios dešimtys knygos puslapių ir jūs  - jau Prancūzijoje.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Heliero keltų terminalo

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Sent Heliero keltų terminale yra įrengta viskas, ko reikia, kad patogiai jaustųsi tiek suaugę, tiek mažieji keliautojai: veikia mamos ir vaiko kambarys, Wi fi ryšio internetas, valiutos keitykla, kavinė, informacijos biuras.

Registracija prieš išvykstant

Planuodami savo kelionę prisiminkite, kad prieš išvykstant yra būtina atlikti registraciją, kuri prasideda likus dviem  valandoms iki išvykimo. Svarbu pasakyti, kad registracija bus reikalinga ir jūsų transporto priemonei (tuo atveju, jei keltu norite perkelti ir ją). Planuojantys vykti be automobilio, turėtų prisiminti, kad transporto priemonę galima palikti stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Sent Malo keltų terminalą

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Jei norite įsigyti tolimesnei kelionės daliai reikalingų daiktų, užsukite į  keltų terminale veikiančią parduotuvę. Informacijos biure bus suteikta visa reikalinga informacijos bei žinios, kurios pravers atvykus į kitą šalį: sužinote, kur yra artimiausias viešbutis, kokiu numeriu galite išsikviesti taksi ir pan.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Helieras – Sent Malo

Condor Liberation

Didžiausias kompanijos Condor ferries pasididžiavimas, skirtas puikioms jūsų kelionėms.

Condor  Rapide

Jei mėgstate greičiausias keliones, galite būti tikri, kad plaukiant šiuo keltu jos tokios ir bus.

Commodare Clipper

Šis keltas garantuoja puikiai praleistą laisvalaikį kiekvienam keliautojui – čia sau tinkančią pramogą ras bet kokio amžiaus keliautojas.


LOADING ...