Keltas Džersis - Gernsis

Sent Helieras yra svarbi jūrinė jungtis tarp dviejų salų, kurios kasmet pritraukia tūkstančius lankytojų. Tai – Džersis bei Gernsis. Kadangi atstumas tarp šių dviejų salų yra ypač nedidelis, įveikti jį keltais yra patogu bei lengva – kelionė trunka lygiai vieną valandą. Tai, jog kelyje teks sugaišti tik vieną valandą, yra laba gera žinia visiems, kurie keliauja, tačiau būtina paminėti ir dar vieną, kuri nudžiugins dar daugiau keliautojų – reisai iš vienos salos į kitą vyksta kiekvieną dieną. Taigi, planuoti keliones yra labai patogu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Heliero keltų terminalo

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Šiame keltų terminale rasite valiutos keityklą. Tie, kurie keliauja pirmą kartą ir  nežino svarbios informacijos, turėtų užsukti į informacijos biurą – čia jums bus suteikti atsakymai į visus iškilusius klausimus. Na, o tuoatveju, jei į keltų terminalą atvykote anksčiau, laiką leiskite jaukioje kavinėje bei mėgaukitės puikiais vaizdais, kurie sudaryti iš trijų neparkartojamų komponentų: kūros, dangaus ir nutolstančių laivų.

Registracija prieš išvykstant

Kiekvienas keliautojas turi prisiminti ypač svarbią detalę: keleivių registracija yra pradedam prieš valandas. Prisiminkite tai ir planuodami savo išvykimo dieną.  Išvykstantys asmenys turėtų atkreipti dėmesį ir į kitą svarbią detalę: jei  keltu vyks ir jūsų automobilis, užregistruoti teks ir jį.

Atvykstama į Sent Piter Porto keltų terminalą

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Helieras – Sent Piter Portas

Condor Liberation

Svarbiausias šio kelto privalymas yra tas, kad tai – naujausias šios kompanijos keltas. Maža to, jame dirba  garsūs virtuvės šefai, tad jums telieka tik įsivaizduoti, kokiais puikiais kulinarijos šedevrais galėsite mėgautis kelionės metu.

Condor  Rapide

Svarbiausia šio kelto savybė yra ta, kad jis  - vienas greičiausių. Akivaizdu, jog  galėsite taupyti laiką. Tačiau tai  - dar ne viskas:  jūsų laukia viliojančios pramogos. Viena iš jų – galimybė mėgautis  puikiais rinktiniais vynais.

Commodare Clipper

Šis keltas tikrai turi kuo nustebinti: erdvūs deniai, puikūs gėrimai, aukšto lygio aptarnavimas.


LOADING ...