Keltas Džersis - Portsmutas

Sent Helieras yra svarbus jūrų kelias tarp Džersio ir Anglijos. Šias dvi vietoves skiria palyginti didelis atstumas, o tai, kad kelionės pradžia yra sala, dar labiau apsunkina keliavimą. Vis dėlto, galima pasidžiaugti, kad 21 amžiuje galime mėgautis puikiais turizmo sprendimais, tad ir išeičių, kaip greitai Džersio gyventojai ar svečiai gali pasiekti Angliją, taip pat yra. Tai – kelionė keltu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Heliero keltų terminalo

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Sent Helier keltų terminale, į kurį galima atvykti įvairiais būdais (pėsčiomis, taksi, automobiliu ar autobusu),   yra viska,s ko reikia turistui: veikia  mamoms bei vaiko kambarys, kavinė. Tiems, kurių kelionė dar ne iki gali suplanuota, verta pasinaudoti internetu ir surasti reikalingą informaciją. Daug svarbios informacijos rasite ir informacijos biure.

Registracija prieš išvykstant

Visi keleiviai, vykstantys  šiuo reisu, kaip ir bet kuriuo kitu reisu, turi atvykti bent valanda anksčiau, nei yra nurodytas išvykimo laikas. Visa tai yra reikalinga todėl, kad spėtumėte atlikti registracija prieš išvykdami. Beje, ji yra pradedama likus dviem valandoms iki išvykimo..

Atvykstama į Portsmuto keltų terminalą

Adresas: Portsmouth International Port George Byng Way Portsmouth Hampshire PO2 8SP

Tel: 02392 865164

Atvykę į Angliją, pirma pateiksite į Portsmuto  keltų terminalą. Jei turite laisvč minutę, išgerkite savo mėgstamiausią gėrimą ir pasilepinkite mėgstamu desertu, jei pritrūko būtinų daiktų, užsukite  jų į čia  pat veikiančią parduotuvę. Taip pat veikia ir Wi fi interneto ryšys. Jaukios laukimo salės, taps puikiu pasirinkimutiems žmonėms, kurie nori ramiai paskaityti knygą ar laikraštį.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Helieras – Portsmutas

Condor Liberation

Condor Liberation yra kompanijos Condor ferries pasididžiavimas, kadangi ši vandens transporto priemonė buvo baigta statyti tik prieš 6 – erius metus. Kelionė ųiuo puikiu keltu taps nepakartojamu gyvenimo nuotykiu tiems, kurie mėgsta naujoves.

Condor  Rapide

Plaukiantys šiuo keltu turi galimybę rinktis vieną iš daugelio pramogų (rasite pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems) arba romantiškai vaikštinėti deniu ir stebėti, kaip greitai skrodžiama jūra.

Commodare Clipper

Kol vaikai leidžia laiką stebėdami animacinius filmukus, suaugusieji turi puikią galimybę palepinti save išskirtiniais pirkiniais.


LOADING ...