Keltas Džersis - Pulas

Sent Helieras yra svarbi jūrinė jungtis tarp puikiai žinomos Džersio salos bei Anglijos. Taigi, tai  yra puikus pasirinkimas visiems, kurie ieško galimybių, kaip iš Džersio atvykti į Angliją. Pirmiausia  yra atvykstama į Pulą, o iš jo lengva pasiekti  ir daugelį kitų Anglijos vietovių. Puiki žinia ta, kad šis maršrutas yra vykdomas kiekvieną dieną. Taigi, tai ypač palengvina keliautojų dalią.  Kelionė truks šiek tiek daugiau nei 3 su puse valandos.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Heliero keltų terminalo

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Laukti išvykimo šiame keltų terminale tikrai nebus nuobodu - čia jūsų lauks ir visą dieną veikianti kavinėje, kurioje rasite karštų gėrimų ir skanių užkandžių, veikiantis interneto ryšys leis sutvarkyti svarbiausius verslo reikalus arba bendrauti su artimaisiais, tuo tarpu nespėjusieji išsikeisti pinigų, galės pasinaudoti valiutų keityklos paslaugomis.

Registracija prieš išvykstant

Visi, kurie vyksta šiuo reisu, turi užsiregistruoti. Registracijos procesas prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Vykstantys su automobiliu, išvykdami turi užregistruoti iš transporto priemonę. Registracijos vietą rasti nesunku  - tereikia sekti informacinius ženklus, esančius terminale.

Atvykstama į Pulo keltų terminalą

Adresas:  The Passenger Terminal New Harbour Road South Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel: 01202 207215 

Pulo keltų terminalas pasitiks jus garuojančia gardžia kava. Čia taip pat veikia ir Wi fi interneto ryšys, todėl laisvę minutę galėsite praleisti domėdamiesi šio miesto aktualijoms arba bendraudami su artimaisiais.  Internetas pravers taip pat ir tuo atveju, jei planuosite kelionę. Na, o, jei informacijos  bus per mažą, papildomą informacijos kiekį gausite informacijos biure.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Helieras – Pulas

Condor Liberation

Jei norite keliauti tik pačiomis moderniausiomis bei naujausiomis transporto priemonėmis, galite būti tikri, kad jūsų noras jau pildosi – Condor Liberation yra pati naujausia kompanijos Condor ferries  vandens transporto priemonė.

Condor  Rapide

Tai – ypač greitas keltas, kurio dėka per labai trumpą laiką pasiekite savo kelionės tikslą.

Commodare Clipper

Galite būti tikri, jog keliaudami šiuo keltu patirsite vien tik džiugias akimirkas – šis keltas pasiūlys labai daug malonių pramogų bei galimybę kokybiškai pailsėti.


LOADING ...