Keltas Fišgardas – Rosleras

Fishguard – Rosleras yra viena patogiausių susisiekimo jungčių tarp Anglijos ir Airijos. Kelionė britų salose patogi lėktuvu arba keltu, tačiau ar tikrai esate pasiruošę nepatogiam ir varginančiam skrydžiui. Taip pat kelto maršrutas Fishguard – Rosleras plaukia net kelis kartus per dieną, o kelionė trunka vos tris valandas. Todėl galėsite sau pasirinkti patį patogiausią kelionės laiką.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Fishguard keleivių terminalo:

Adresas: Fishguard Harbour, Goodwick, Pembrokeshire.

GPS koordinatės: 52.00952,  -4.98676

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija vyksta Stena line terminale. Priešais terminalą yra šešiasdešimties vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Joje galite palikti automobilį trumpalaikiam ar ilgalaikiam saugojimui. Nuo trukmės priklausys kaina:

  • 12 val. – £3.50
  • 24 val. – £7.00
  • Septynios paros (savaitė) – £35.00

Sumokėti ir rezervuoti vietą galima iš anksto čia: www.whooshpay.co.uk

Terminale yra jauki kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys. Todėl pabaigus keleivių registraciją galima, išvykimo salėje, paragauti kvapnios kavos ar arbatos ir pabaigti skubius darbus.

Atvykstama į Roslero keleivių terminalo:

Adresas: Stena Line Freight, The Ferry Terminalas, Rosslare Harbour, Wexford, Airija.

GPS koordinatės: platuma - 52.251668, ilguma - -6.336032.

Keltas plaukiantis maršrutu Fishguard – Rosleras

Fishguard – Rosleras maršrutu plaukia Stena line keltas Stena Europe. Tai jaukus keltas, kuriuo keliauti bus itin malonu. Kelte gausu pramogų, tokių kaip kino teatras ir puikūs restoranai, bei nuolat organizuojami renginiai šeimoms.  Laivu gali plaukti daugiau nei tūkstantis trys šimtai keleivių.

Keltas Stena Europe yra pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. 

Stena Europe

Keleiviai plaukiantys Stena line keltu turi puikią galimybę pasirinkti jaukias kajutes poilsiui arba privatų poilsio kambarį.

Čia gausu restoranų ir barų kuriuose galėsite ne tik skaniai papietauti, papusryčiausti ar pavakarieniauti, tačiau ir paragauti gurmaniškų užkandžių, kavos, arbatos, o taip pat išsirinkti savo vyno ir alaus favoritus iš didelio asortimento.

Kelionės metu keleiviai kviečiami į nemokamą kino teatrą, kuriame rodomi naujausi filmai.

Norintys pramogų su šeima, gali puikiai praleisti laiką šeimų erdvėje, kurioje nuolat organizuojami renginiai ir įvairūs vaidinimai.

Tuo tarpu, tuos, kuriems kelionė jūra asocijuojasi su ramybe ir gera knyga arba žurnalu, kviečiame į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama ir bangų muša.

 

Stena Europe sukurtas Jūsų tobulai kelionei.

 


LOADING ...