Keltas Folkstounas – Kalė

Folkstounas yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia Angliją bei Pranzcūziją. Tačiau tai  - ne pats svarbiausias dalykas, kurį yra būtina paminėti kalbant apie šį miestą – dar viena intriguojanti detalė yra ta, jog būtent iš čia galite iš vykti ne tik keltais, bet ir... traukiniu ir keliauti juo per Eurotunelį, kuris driekiasi per vaizdingą La Manšo sąsiaurį tol, kol pasieksite Kalė uosto miestą, esantį Prancūzijoje. Tačiau ir tai dar ne viskas – yra ir dar keli faktais, su kuriais yra būtina susipažinti prieš keliaujant: kelionė iš Folkstouno į Kalė truks tik 35 minutes, o keliausite moderniu bei patogiu traukiniu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Folkstouno keltų terminalo

Adresas: Eurotunnel Le Shuttle  UK Terminal  Ashford Road  Folkestone  CT18 8XX

Tel: +44 (0) 8443 35 35 35

GPS koordinatės: 51.09338; 1.119278

Šio miesto keltų terminalas turi viską, ko reikia, kad iš Folkstouno galėtumėte išvykti patogiai bei sklandžiai. Laisvą laiką galėsite praleisti erdviose laukimo salėse arba jaukioje kavinėje, tuo tarpu trūkstamą informaciją gausite informacijos biure arba turėsite galimybę surasti ją savarankiškai naudodamiesi Wi fi ryšio internete.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Visi keliaujantys  šiuo reisu turi prisiminti, kad registracija yra pradeda, likus dviem  valandoms iki išvykimo, taigi – svarbiausia atvykti laiku. Registracija vietą rasti nesunku – tai padarysite, jei atidžiai seksite nuorodas keltų terminale.

Atvykstama į Kalė keltų terminalą

Adresas: Eurotunnel  62231 Coquelles

GPS koordinatės: 50.936315; 1.814964

Kalė keltų terminalas jus pasitiks jaukiomis laukimo salėmis, informacijos centru, kavine. Maža to, čia taip pat veikia ir Wi fi ryšio internetas, todėl, jei liko laisvo laiko, turėsite puikią progą jį praleisti iš tiesų naudingai.

Traukinys vykstantys maršrutu Folkstono – Kalė

Eurotunnel 9015

Keleiviai, kurie nusprendžia vykti šiuo reisu, yra pervežami moderniu ir šiuolaikišku traukiniu Eurotunnel 9015. Šiame traukinyje yra viskas, ko reikia,  kad patogiai jaustumėtės visos kelionės metu. Patogios sėdynės, lengvi užkandžiai, šalti bei karšti gėrimai visos  kelionės metu, galimybė skaityti knygas, žiūrėti filmą ar tiesiog klausyti muzikos – būtent tai jūsų laukia keliaujant šiuo traukiniu.


LOADING ...