Keltas Frederikshaunas – Gioteburgas

Maršrutas Frederikshaunas – Gioteburgas jau daug metų yra populiariausia susisiekimo jungtis tarp Danijos (Šiaurės Jutlandijos) ir Švedijos. Frederikshaunas yra svarbi Rytų Europos infrastruktūros dalis ir itin judrus Danijos uostas, prie Atlanto vandenyno. Tuo tarpu, Gioteburgas yra antras pagal dydį Švedijos miestas, kuriame rasite daugybę lankytinų objektų ir atrakcionų parkų. Kelionės keltu metu galėsite ramiai pailsėti.  Vos trijų valandų kelionė ir Jūs išlipate kitame jūros krante, esančiame terminale, nuo, kurio vos pora minučių pėsčiomis iki miesto centro. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Oliepieren keltų terminalo:

Adresas: Frederikshavn Havnekontor, Oliepieren 7, PO Box 129, DK-9900, Frederikshavn, Danija.

GPS koordinatės: 57.4500, 10.5333

Keleivių terminale galite ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau jame galima rasti parduotuvėlę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.

Vykstantys su augintiniais, užsiregistravę, gali ramiai palaukti išvykimo salėje keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų galite pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos terminale esančioje kavinėje.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija baigiasi likus penkiolikai minučių iki inkaro pakėlimo. Kelto terminalo darbo valandos: Pirmadienis – Ketvirtadienis - 07:00 - 20:00; Penktadienis – Sekmadienis - 06:45 - 23:15.

Atvykstama į Gioteburgo keltų terminalą

Adresas: Elof Lindälvs gata, 414 55, Gioteburgas, Švedija

GPS kordinatės: 57.6938, 11.9144

Keleivių registracija be automobilių vyksta uosto keltų terminalo pagrindiniame pastate. Pastate yra kavinė, kurioje galėsite atsigerti kavos ar arbatos, paskanauti užkandžiais.

Išvykimo salėje galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keltas plaukiantys maršrutu Frederikshaunas – Gioteburgas

Frederikshaunas – Gioteburgas maršrutu plaukia plaukia du modernūs Stena line keltai: Stena Danica ir Stena Jutlandica.. Tai yra šiuolaikiški keltai, atitinkantys aukščiausios kokybės standartus.

Stena Danica vienu metu gali keliauti net iki 2.274 keleivių ir visuomet pasirengęs pagelbėti personalas. Stena Jutlandica - 1.500 keleivių.

Laivuose patirsite nuostabius potyrius: skanaujant gurmaniškus patiekalus ir užkandžius bei gėrimus kelto baruose ir restoranuose, apsilankant čia esančiose parduotuvėse, kuriose galėsite įsigyti kelionei būtinų daiktų ir suvenyrų bei sutaupyti iki keturiasdešimt procentų pirkinių vertės. Keliaujant nepraleiskite progos atvirame denyje pasigrožėti jūros panorama.

Keltuose vaikai gali smagiai leisti laiką vaikų žaidimų kambariuose.


LOADING ...