Keltas Frederikshaunas – Oslas

Maršrutas keltu Frederikshaunas – Oslas yra viena populiariausių keltų jungčių tarp Danijos ir Norvegijos. Frederikshauną nuo Danijos sostinės skiria vos kelios valandos traukiniu arba automobiliu, o Oslas yra Norvegijos sostinė ir ekonominis bei kultūrinis centras. Tai vieni judriausių uostų Skandinavijoje, kuriuose kasmet apsilanko daugiau nei du milijonai keliautojų. Puiki kelionė jūra trunka dvylika valandų ir dovanoja nepamirštamus potyrius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Frederikshaune:

Adresas: Færgehavnsvej 10, 9900 Frederikshavn, Danija

GPS koordinatės: 10.54365, 57.43459

Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės. Prie terminalo yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be automobilių registracija prasideda likus dviem valandoms iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Oslo keleivių terminalą:

Adresas: Akershusstranda 31, skur 42, 0150 Oslas („Stena Line“ terminalas Oslo), Norvegija

GPS koordinatės: 59.903897,10.742526

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keltai plaukiantys maršrutu  Frederikshaunas - Oslas

Maršrutu Frederikshaunas – Oslas plaukia puikus Stena line keltas - Stena Saga. Šiuo keltu vienu metu gali plaukti net iki dviejų tūkstančių keleivių, o taip pat keleiviai norintys kartu vykti su augintiniais.

Iš kelionės atsivežkite ne tik malonius įspūdžius, bet ir šaunių suvenyrų, kosmetikos ar žaislų, kuriuos galėsite įsigyti pigiau nei sausumoje.

Kelte vaikai gali žaisti vaikų žaidimų kambaryje, o keleiviai kviečiami pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre arba apsilankyti jaukiame SPA centre.

Svarbiausia keliaujant jūra nepamiršti pasimėgauti jūra ir jos bangų muša, o taip pat būtinai paskanaukite puikių patiekalų ir užkandžių kelto restoranuose, kuriuose dirba tik itin patyrę virtuvės šefai.   

Norintys ramiai paskaityti knygą ar įdomų žurnalą kviečiami tai padaryti erdviose poilsio zonose ir jaukiose kajutėse.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...