Keltas Fynshav – Bodenas

Maršrutas Fynshav – Bodenas yra greičiausias kelionės būdas tarp Danijos salų. Kelionė juo trunka vos 50 min. Bodenas yra tikras žvejų, keliautojų, kurie vyksta iki Danijos sostinės – Kopenhagos – ir adrenalino mėgėjų rojus. Fynshav – jauki vieta dievinantiems ramius pasivaikščiojimus, besižavintiems unikalia gamta ir norintiems malonios kelionės jūra. Juk tai linksmas būdas keliauti. Kelte Jūs galite mėgautis saulės voniomis, žaisti komandinius žaidimus terasoje ar skanauti puikių, nekasdieninių, patiekalų. Keltas šiuo maršrutu kursuoja bent dvylika kartų per parą. Todėl kelionė juo tampa nepamainoma alternatyva į griežtus laiko rėmus spraudžiamiems skrydžiams ar ilgoms kelionėms traukiniu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Fynshav Keltų Terminalą

Adresas: Færgevej 2 A, Fynshav, 6440 Augustenborg

GPS koordinatės: 54.994023, 9.984452

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su transporto priemonėmis ir gyvūnais, taip pat, kaip keleivių be automobilių ar augintinių, registracija pasibaigia likus penkiolikai minučių iki kelto tvarkaraštyje nurodyto išvykimo laiko.

Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė. Tačiau ji skirta tik trumpalaikiam automobilių stovėjimui. Tad čia patogu laukti atvykstančių arba palydėti išvykstančių keleivių. Terminalo pastate yra kavinė.

Atvykstama į Landevej 49 keleivių terminalo:

Adresas: Bojden Landevej 49, Bojden, 5600, Fåborg

GPS koordinatės: 55.104189, 10.082759

Keltas plaukiantis maršrutu Fynshav – Bodenas

Maršrutu Fynshav – Bodenas plaukia keltas Thor Sydfyen. Kompanijos Alstrafikken laivas yra tikras turistų džiaugsmas. Laive veikia net kelios parduotuvės, jose esančias prekias galima iš anksto apžiūrėti internete patalpintame kataloge. Keltu keleiviai turi galimybę plaukti su augintiniais. Tereikia apie tai pranešti dar rezervuojant bilietus, turėti augintinio dokumentus ir susipažinti su bendrovės Alstrafikken taisyklėmis.

Keltu Thor Sydfyen vienu metu gali plaukti iki trijų šimtų keleivių ir įgula. Kelte nėra kajučių, tačiau yra puikios poilsio erdvės uždarose arba atvirose terasose. Laive yra nedidelė kavinė. Joje sukurta jauki atmosfera tampa tikru magnetu keleivių tarpe. Virtuvėje plušančių profesionalių virėjų komandos rankomis pagaminti patiekalai įvertinami puikiausiai balais. Todėl būtinai užsukite čia paragauti užkandžių, karštų patiekalų arba bent jau atsigaivinti puodeliu kavos, arbatos, stikline sulčių ar kitu gėrimu. Kavinėje rasite nemenką desertų meniu ir atskirus pasiūlymus vaikams.


LOADING ...