Keltas Gdanskas – Nyneshamnas

Maršrutas keltu Gdanskas - Nyneshamnas yra patogi susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Lenkijos. Baltijos šalių ir Lenkijos gyventojams tai greitas ir malonus būdas pasiekti Stokholmą, kuris nuo Nineshamno yra nutolęs vos penkiasdešimt kilometrų. Skandinavijos gyventojams tai vienas puikiausių susisiekimo jungčių su Lenkija ir Centrine Europa. Kelionė trunka 18 val., kurių metų galėsite ramiai pailsėti arba išmėginti visas kelte siūlomas pramogas. Juk kitu atveju, tektų pasiryžti varginančiai kelionei lėktuvu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Gdansko Keltų terminalo

Adresas: Mjr. Sucharskiego 70, 80-601 Gdanskas, Lenkija

GPS koordinatės: 54.4030566, 18.6813096

Terminale yra restoranas, parduotuvė, bankomatas. 

Keleivių registracija išvykstant

Keleiviai vykstantys su automobiliais ir be nuosavų transporto priemonių privalo registruotis ne vėliau, kaip 90 min. likus iki tvarkaraštyje numatyto kelto išplaukimo laiko. Tikslius laikus stebėti keltų tvarkaraštyje. Keleivių be automobilių registracija baigiasi likus 15 min. iki išplaukimo, o keleivių su automobiliais likus 30 min. kelto išplaukimo. 

Atvykstama į Skyttens Hälls väg 10

Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija

GPS koordinatės: 58,54.589, 17,57.446

Keleivių terminale atliekamos pagrindinės registracijos procedūros. Taip pat jame galima rasti kavinukę, parduotuvėlę, taksomatą, bevielį Wi-fi interneto ryšį. Terminalas yra pritaikytas prie judėjio negalią turinčių poreikių.  Prie keleivių terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keltas plaukiantys maršrutu Nyneshamnas – Gdanskas 

Maršrutu Nyneshamnas – Gdanskas plaukia tris kartus per savaitę (šiltuoju sezonu - kas antrą dieną). Šiuo maršrutu plaukia operatoriaus „Polferries” laivas – Wawel. Tai keltas, kuriuo kelionė padovanos malonių įspūdžių ir prisiminimų.

Keltu gali plaukti iki 1000 keleivių. Keleivių laive laukia jaukios kajutės, puikūs restoranai (Grilio restoranas, savitarnos, elegantiškas ir k.t.) ir barai. Svečiai turi galimybę mėgautis skaniausiais patiekalais, Baltijos jūroje, pagamintais iš ekologiškų produktų. Tereikia apie tokį poreikį pranešti bilietų rezervacijos metu. Laive Wawel veikia puiki konferencijų salė su visa konferencijai reikiama įranga, todėl galėsite be vargo pabaigti projektus.

Kelto keleiviai gali šokti iki ryto pašėlusioje diskotekoje arba sulošti „Black Jack” ar išmėginti laimę prie lošimo automatų, laivo kazino.


LOADING ...