Keltas Gdynia – Karlskrona

Gdynia – Karlskrona yra itin patogi susisiekimo jungtis tarp Lenkijos ir Skandinavijos šalių. Kelionė jūra atgaivina ir padeda išvengti rūpesčių dėl bagažo ar kelių dienų varginančios kelionės automobiliu (autobusu). Smagiai praleistas laikas kelte padės atgauti jėgas ir pasiruošti naujiems potyriams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Gdynia keleivių terminalas:

Adresas: Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81156 Gdynia, Lenkija
GPS koordinatės: 54.546682, 18.502862

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trims valandoms iki išvyko ir pasibaigia, likus dviem valandoms. Laukiantys gali pasimėgauti kava ar arbata šalia terminalo esančioje kavinėje.

Vykstančių su automobiliais registracijos laikai tokie patys, kaip ir keleivių be automobilių. Rezervuoti bilietus iš anksto galima tik keleiviniam transportui. Krovininio transporto registracija vyksta tiesiogiai Stena line laivyne. Plaukiantys ne su lengvuoju automobiliu, užsakymo metu turi žinoti tikslius automobilio matmenis (ilgį ir aukštį), nes nuo matmenų priklauso automobilio kategorija.

Atvykstama į Karlskrona keltų terminalą

Adresas: Terminalas Verko, 6047, Lyckeby
GPS koordinatės: 56,1646 , 15,6308

Keltai plaukiantys maršrutu Gdynia – Karlskronas

Gdynia – Karlskronas maršrutu plaukia trys Stena line keltai - Stena Spirit, Stena Baltika ir Stena Vision. Tai modernūs ir jaukūs keltai. Juose yra viskas ko gali prireikti kelionei - modernus SPA, kino salė, restoranai, vaikų žaidimų kambariai, erdvios kajutės, bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Visais keltais galima plaukti su savo augintiniais.

Stena Spirit

Milžiniškas ir prabangus SPA bei viešbučių kompleksas jūroje. Keltu vienu metu gali plaukti net 1700 keleivių. Šiame laive ką veikti suras kiekvienas. Kelte yra šokių salė, bevielis Wi-fi interneto ryšys, kino salė, lošimo automatai. Norintiems ramaus poilsio paruoštos erdvios ir jaukios kajutės. 

Stena Baltika

Jaukus ir nedidelis keltas, kuriame rasite elegantišką restoraną ir barą, bei patogias parduotuves. Kelte, kad ir kur eitumėte galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Taip pat keleiviai kviečiami pasižiūrėti naujausių filmų kino teatre.

Kelte Stena Baltika mažyliai laukiami vaikų žaidimų kambaryje.

Keleiviai kviečiami nepraleisti progos pasigrožėti besileidžiančia į jūrą saule ar pasidžiaugti gražiu oru. 

Stena Vision

Keltas, kuriame surasite viską, ko reikia idealiam poilsiui ir svaiginančiai kelionei. Laive galybė pramogų, įskaitant visą parą skambančią šokių salę, jaukius barus, puikius restoranus, TV kino teatrą. Taip pat keleiviai yra kviečiami į video žaidimų erdvę ir pasinaudoti galimybe įsigyti suvenyrų, kvepalų, kosmetikos ar kitų kelionei svarbių daiktų, kelto parduotuvėse.

Vaikai kviečiami linksmai laiką praleisti įspūdingame vaikų žaidimų kambaryje.


LOADING ...