Keltas Gedseris – Rostokas

Gedseris - Rostokas yra patogiausia susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Danijos. Danijos gyventojams tai vos valanda kelio iki centrinės Europos. Skandinavijos gyventojams, šis maršrutas, patogus būdas keliauti po Vokietiją, o Vokietijos gyventojams tai greičiausias būdas pasiekti Skandinaviją ar keliauti iki Danijos  sostinės – Kopenhagos. Maloni kelionė keltu prabėga nepastebimai, o kas pusvalandį plaukiantys keltai – tampa patogiausia alternatyva  skrydžiams, arba ilgoms kelionėms traukiniu, autobusu.

 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Jernbanevejen 1,

Adresas: Jernbanevejen 1, 4874 Gedser, Danija.

GPS koordinatės: 54º 34' 28' N, 11º 55' 40' E

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Keleivių su automobiliais ir be transporto priemonių registracija prasideda likus 15 min. iki keltų išvykimo pagal grafiką. Tuo tarpu, keleivių, kurie vyksta su automobiliais ir įsigijo specialų FLEX bilietą registracija prasideda 10 min. iki kelto išplaukimo pagal grafiką.

Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, o terminale rasite valiutos keityklą, bankomatą, kavinę ir parduotuvę, vaiko pervystymo kambarį, bevielį Wi-fi interneto ryšį. 

Atvykstama į Rostoko keleivių uosto terminalą:

Adresas: Rostock, Überssehafen, Zum Fährterminal 1, 17147 Rostock, Vokietija.

GPS kordinatės: 54.15168, 12.10058 (TT-Line)

Keltai plaukiantys maršrutu Gedseris - Rostokas

Gedseris - Rostokas maršrutu plaukia du puikūs bendrovės „Scandlines” keltai - Berlin ir Kronprins Frederik.

Keltai plaukia net dešimt kartų per dieną, todėl tikrai bus patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką. Kita vertus, maloni kelionė trunka mažiau nei dvi valandas ( 1 val. 45 min.).

Kompanijos „Scandlines” keltai Berlin ir Kronprins Frederik yra tinkamiausias pasirinkimas visų skonių ir pomėgių savininkams, nes šiuose laivuose yra viskas ko gali prireikti nepakartojamai kelionei. Čia rasite drabužių, gėrimų, kosmetikos, žaislų parduotuves, kuriose prekės parduodamos pigiau nei sausumoje. Taip pat laive yra konferencijų salė (talpina iki 14 keleivių), vaikų žaidimų kambarys, bankomatas, valiutos keitykla, poilsio zona, kazino lošimų automatai.

Kokia gi kelionė nesileidžiant į naujų skonių pažinimą? Keleivius personalas stebina laivų restoranuose esančia patiekalų gausa ir aukščiausia jų kokybe. Svečiai kviečiami pasimėgauti puikiais gėrimais (gaiviaisiais, tauriaisiais, vynu, kokteiliais, sultimis, kava ir arbata). Taip pat paragauti nepakartojamo skonio užkandžių ir atsipalaiduoti jaukioje restoranų atmosferoje.


LOADING ...