Keltas Gernsis - Džersis

Sent Piter Portas – būtent taip pat vadinasi uostas, kuris yra svarbi jūrinė jungtis tarp dviejų puikaus grožio salų – Džersio bei Gernsio. Džiugina tai, kad susiekimas  šių salų gyventojams arba svečiams keltų dėka yra ypač lengvas bei greitas: kelionė trunka tik vieną valandą.  Dar labiau keliautojus džiugina tai, jog reisai yra vykdomi kiekvieną dieną. Akivaizdu, delsti laukiant tinkamos dienos kelionei tikrai neteks.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Piter Porto keltų terminalo

Adresas:  White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Sent Piter Porto keltų terminalas turi visą infrastruktūrą, kurios reikia, kad keliautojas galėtų mėgautis kokybiška kelione. Čia veikia mamos bei vaiko kambarys, informacijos biuras, jauki kavinėje, kurioje sau tinkančių užkandžių ras visi šeimos nariai. Na, o, tuo atveju, jei visos būtinos procedūros jau yra atliktos, verta užsukti į laukimo salę, kurioje galėsite ramiai paskaityti knygą ar atsiversti žurnalą.

Registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija yra procedūra, kurios išvengti negali nei vienas keliautojas. Ji yra pradedama likus dviem valandoms iki išvykimo. Rasti registracijos vietą nėra sunku – viskas, ką tereikia apdaryti, tai – tik sekti informacinius ženklus. Tiesa, jei norite kelionės dieną nepatirti jokių netikėtumų,  dar gerokai prieš kelionę nepatingėkite atsakyti sau į klausimą: ar kartu su jumis vyks ir jūsų automobilis? Nuo jūsų pasirinkimo, priklausus ir tolimesnė registracijos eiga: jei kartu vyks ir jūsų automobilis, tokiu atveju užregistruoti teks ir jį, jei planuojate vykti be automobilio, jė galite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje. Dar vienas  žingsnis, kuris padės išvengti netikėtumų: jei automobilį paliksite stovėjimo aikštelėje, vietą rezervuokite iš anksto.

Atvykstama į Sent Heliero keltų terminalą

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Keltų terminale veikia Wi fi ryšio internetas, mamos ir vaiko kambarys, kavinė, valiutos keitykla, informacijos biuras.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Piter Portas  - Sent Helieras

Condor Liberation

Tai  - galimybė plaukti naujausio šio kompanijos transporto priemone.

Condor  Rapide

Skanus maistas, gardūs gėrimai ir aukščiausio lygio aptarnavimas.

Commodare Clipper

Keltas, kuriame vyrauja tikrų tikriausia atostogų dvasia.


LOADING ...