Keltas Gernsis - Portsmutas

Sent Piter Portas –yra svarbi jūrinė jungtis, kuri jungia Gernsio salą ir Angliją. Kiekvieną dieną vykdomi reisai iš Sent Piter Porto į Portsmutą  leidžia labai patogiai (kadangi plaukiama moderniais keltais) ir labai greitai (kadangi kelionė trunka vos 3 valandas), iš Sent Piter Porto, esančio Gernsio saloje, atvykti į Angliją – Portsmutą.  Belieka tik pastebėti, kad iš Anglijoje  esančio Portsmuto (į, kurį ir atvyksite pasirinkę šį maršrutą), labai patogu pasiekti ir daugelį kitų Anglijos vietovių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Piter Porto keltų terminalo

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Jei ruošdamiesi kelionei nespėjote išsikeisti pinigų reikiama valiuta, ne bėda – šiame keltų terminale veikia valiutos keitykla, tad tikrai turėsite galimybę išsikeisti pinigų reikiama valiuta. Tačiau tai – dar ne viskas – taip pat rasite ir jaukią kavinę, kurioje galėsite papietauti arba pavakarieniauti, o galbūt tiesiog išgerti puodelį karštos kavos.

Registracija prieš išvykstant

Kiekvienas, kuris išvyksta iš šio keltų terminalo, turėtų prisiminti, kad registracija prasideda likus kelioms valandoms iki iškvykimo. Taigi, atsakingai planuokite savo laiką, kad nereikėtų registracijos atlikti skubos tvarka. Svarbi ir dar viena detalė – planuodami kelionę iš karto atsakykite į klausimą: vyksite su automobiliu ar be jo. Tai, koks bus jūsų pasirinkimas, nuo priklausys ir kelionės eiga: jei planuojate vykti su automobiliu, užregistruoti teks ir transporto priemonę, jei vyksite be jo, iš anksto galite rezervuoti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Piter Portas – Portsmutas

Adresas: Portsmouth International Port George Byng Way Portsmouth Hampshire PO2 8SP

Tel:  02392 865164

Jei plaukdami keltu nespėjote pasimėgauti kava, tai galėsite padaryti atvykę į šį keltų terminalą. Jame taip pat veikia ir Wi fi ryšio internetas, todėl turėsite galimybę sužinoti pačias karščiausias naujienas.

Condor Liberation

Kelionė šiuo keltu nepalieka abejingų, kadangi tai – ypač modernus, vos 6 – erius metus pastatytas keltas.

Condor  Rapide

Žodis greitis yra užfiksuotas šio kelto varde. Taigi, galite būti tikri, kad tikslą pasieksite iš tiesų labai greitai.

Commodare Clipper

Šiame kelte maloniai bei smagiai praleisti laiką turės kiekvienas keliautojas – kiekvienas pasirinkti labiausiai sau tinkantį laisvo laiko praleidimo būdą.


LOADING ...