Keltas Gernsis – Pulas

Gernsis bei jame esantis Sent Piter Porto uostas yra jūrinė jungtis tarp įspūdingos Gernsio salos ir Anglijos. Reisai šiuo maršrutu yra vykdomi kiekvieną dieną, todėl tai yra ypač  patogus grafikas keliautojams  - galite rinktis bet kurią dieną ir  į kelionę vykti tuomet, kuomet iš tiesų reikia, nesiderindami prie skurdaus grafiko. Kelionė trunka tik šiek tiek daugiau nei 3 valandas. Nors tai ir nėra didelis laiko tarpas, svarbu pastebėti, kad jos tikrai neprailgs- keltuose siūlome labai daug būdų, kaip maloniai praleisti kelionės laiką.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Piter Porto keltų terminalo

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Išvykstantys iš Sent Piter Porto keltų terminalo turi galimybę pasinaudoti internetu ir suplanuoti likusią kelionės dalį, jei to dar nespėjo padaryti. Jei į keltų terminalą atvykote kur kas anksčiau, nei reikėjo, ilgos laukimo minutės nejučia prabėgs mėgaujantis gardžiais užkandžiais.

Registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija yra pradedama likus dviem valandoms iki išvykimo. Taigi, savo kelionės laiką būtina suplanuoti tai, kad spėtumėte laiku atvykti. Planuojantys vykti be automobilio, transporto priemonę gali palikti aikštelėje.

Atvykstama į Pulo keltų terminalą

Adresas: New Harbour Road South, Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel: 01202 207215

Pulo keltų terminalas yra pirmoji vieta, kuri jus pasitiks atvykus į Angliją. Šiame keltų terminale rasite visą infrastruktūrą, kurios reikia, kad kelionės pabaiga ar tik tarpinė jos dalis, būtų sklandi ir patogi: jūsų lauks mamos  ir vaiko kambarys, kavinė, parduotuvė, galimybė naudotis Wi fi ryšio internetu.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Piter Portas – Pulas

Condor Liberation

Ne veltui juokaujama, kad pramogų šiame kelte nors vežimu vežk: sau tinkančią pramogą ras tiek didelis, tiek mažas, tiek jaunas, tiek senas; tiek mėgstantis aktyviai leisti laiką, tiek mėgstantys ramybę. Pats naujausias šios kompanijos keltas maloniai stebina ne tik savo išvaizda, bet ir privalumais.

Condor  Rapide

Tai – vienas greičiausių šios keltų kompanijos laivų, tad galite būti tikri, kad kelionės laikas tikrai neprailgs.

Commodare Clipper

Šio kelto keleiviai turi galimybę mėgautis tiek ramiu poilsiu, tiek ypač aktyviai leisti laiką.


LOADING ...