Keltas Gernsis – Sent Malo

Sent Piter Portas yra svarbi jūrinė jungtis, kuri jungia Gernsio salą bei Prancūziją. Na, o maršrutas Sent Piter Portas  ir Sent Malo yra puikus pasirinkimas, kurie ir ieško būdų, kaip iš Gernsio salos patekti į Prancūziją. Nesunku pastebėti, kad toks pasirinkimas išsprendžia ir labai opią problemą – išvykimas iš salos, kuri iš visų pusių yra supama vandens, labai apriboja judėjimo laisvę. Taigi, kelionė keltu tampa iš tiesų puiki pasirinkimu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Sent Piter Porto keltų terminalo

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Jaukioje kavinėje  bus magu leisti iki keliones likusias  laukimo minutes – karšta kava, kvapnūs pyragėliai – tai tik keli variantai, kuriuose rasite šioje kavinėje. Jei turite kitų planų – pasitikrinti el. paštą, sužinoti karščiausias naujienas ar rezervuoti nakvynę viešbutyje tai padaryti taip pat galėsite, kadangi čia veikia Wi fi ryšio internetas.

Registracija prieš išvykstant

Keleiviai yra pradedami registruoti likus dviem valandoms iki išvykimo. Šią svarbią pastabą verta pasižymėti į savo užrašų knygutę dar tuomet, kai planuojate kelionę – išvykimo dieną darbus suplanuokite taip, kad laiku atvyktumėte į keltų terminalą. Jei planuojate vykti kartu su automobiliu, užregistruokite ir jį.

Atvykstama į Sent Malo keltų terminalą

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Sent Malo keltų terminale yra įgyvendinti visi sprendimai, kurie garantuos, kad jūsų viešnagė būtų sklandi: čia veikia ir Wi fi ryšio internetas, ir mamos bei vaiko kambarys, ir kavinė, parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti būtiniausių kelionės prekių.

Keltai plaukiantys maršrutu Sent Piter Portas – Sent Malo

Condor Liberation

Tai – vienas iš tų keltų, kurį teigiamai įvertins net ir  patys išrankiausi keliautojai. Abejingi tikrai neliksite – šis keltas žavi ne tik puikia išvaizda, bet ir ypač moderniais techniniais sprendimais.

Condor  Rapide

Kadangi tai yra vienas greičiausių šios kompanijos keltų, galite būti tikri, kad jūsų kelionės trukmė bus minimali, trumpiau tariant,  šis keltas taps puikiu sąjungininku taupant savo laiką.

Commodare Clipper

Jei negalite gyventi be pramogų, galite būti tikri, kad keliaujant šiuo keltu, jų neteks atsisakyti ir kelionės metu: jūsų lauks labai daug puikių pasirinkimų, ką veikti. Taigi, vienintelė užduotis, kurią jums teks įveikti, tai – nuspręsti, ką veikti, o vėliau – teliks mėgautis smagiomis pramogomis


LOADING ...