Keltas Gils Bėjus – Šventa Margarita

Gils Bėjus yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia dvi Orknio salas ir tokiu būdu gerokai palengvina susiekimą šių salų gyventojams bei jų svečiams. Taigi, jei jūsų tikslas buvo surasti greitą, patogų, nevarginantį, nebrangų ir turiningą keliavimo būdą, galite būti tikri, jog jį jau radote. Ir nors neretai yra sakoma, kad kuo daugiau reikalavimų  bus keliama prekei ar paslauga, tuo gali būti sunkiau rasti tinkamą variantą, akivaizdu, jog tuo atveju, kai yra kalbama apie keliones, tai tikrai negalioja, mat kelionė keltu iš Gils Bėjaus į Sent Margaret atitinka visus išvardintus kriterijus. Maža to, galima netgi tvirtinti, kad rasti kitą keliavimo būdą, kuris turėtų dar daugiau privalumų, gali būti ypač sudėtinga. Taigi, nebereikia delsti ar ieškoti dar geresnių variantų, nes patogiau ir geriau nei keltas iš Gils Bėjaus į Sent Margaret tiesiog nebūna.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Gils Bėjaus keltų terminalo

Adresas: Gills Bay, Canisbay KW1 4YB, Didžioji Britanija

Tel: +44 800 688 8998

GPS koordinatės: 58.38 03.09

Kadangi šis keltų terminalas bei  jo prieigos užima labai nedidelį plotą, lengvai rasite visus būtinus elementus.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keletas žodžių  apie vieną svarbiausių ir visų keliautojų laukiantį procesą – registraciją. Ji prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo, todėl savo laiką svarbu suplanuoti, taip, kad atvykimo dieną nereikėtų skubotai atlikti registraciją.

Atvykstama į Sent Margaret keltų terminalą

Adresas: Pier Rd, St Margaret's Hope, Orkney KW17 2SW, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 1856 831226

GPS koordinatės: 58.50 02.56

Atvykus į naują vietą, neretai kyla įvairių klausimų: kiek laiko dirba šis keltų terminalas? Kur rasti artimiausią viešbutį? Kur pavalgyti? Atsakymus į šiuos klausimus gausite informacijos biure. Taip pat turėsite galimybę išgerti kavos ar arbatos.

Keltai, plaukiantys maršrutu Gils Bėjus – Šventa Margarita

Šiuolaikiškas keltas Pentalina yra puikiai vertinamas net pačių išrankiausių keliautojų. Puikios techninės šio kelto savybės garantuoja maksimalų  šio kelto greitį bei saugumą, o sumanus projektavimas ir įrengimas – akiai malonų vaizdą.


LOADING ...