Keltas Gioteburgas – Fredrikshaunas

Gioteburgas – Fredrikshavnas yra patogi susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Danijos. Vos truputy daugiau nei trijų valandų kelionė ir Jūs atsiduriate kitame Baltijos jūros krante, o kelte smagiai praleistas laikas įsirėžia atmintyje, kaip šaunus poilsis ir pramogos. Skrendant lėktuvu tektų to atsisakyti ir sausakimšoje uždaroje erdvėje skaičiuoti minutes iki kelionės pabaigos, o vėliau nuo oro uosto iki miesto centro vykti ne vieną kilometrą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Atvykstama į Gioteburgo keltų terminalą

Adresas: Elof Lindälvs gata, 414 55, Gioteburgas

GPS kordinatės: 57.6938, 11.9144

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija be automobilių vyksta uosto keltų terminalo pagrindiniame pastate. Ji baigiasi likus penkiolikai minučių iki išplaukimo. Pastate yra kavinė, kurioje galėsite atsigerti kavos ar arbatos, paskanauti užkandžiais.

Išvykimo salėje galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Keleivių su automobiliais registracija vykdoma priešais terminalą. Reiktų stebėti ženklus.

Atvykstama į Fredrikshavno keltų terminalą

Adresas: Frederikshavn Havnekontor, Oliepieren 7, PO Box 129, DK-9900, Frederikshavn, Danija.

GPS koordinatės: 57.4500, 10.5333                                                                                             

Keltai plaukiantys maršrutu Gioteburgas – Fredrikshavnas

Gioteburgas – Fredrikshavnas maršrutu plaukia du Stena line keltai: Stena Danica ir Stena Jutlandica. Tai patogūs keltai, kuriais komfortiška kelionė prabėgs lyg akimirka.

Šiuo maršrutu plaukiantys keleiviai gali keliauti su augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu ir nepamiršti gyvūno dokumentų.

Stena Danica

1983 metais pastatytas ir nuolat modernizuojamas (1995/2003) Stena Danica keltas taps Jūsų poilsio garantu. Vienu metu laivu gali plaukti net iki 2.274 keleivių ir visuomet pasirengusi pagelbėti įgula. Laive gausu pramogų, tokių kaip parduotuvės, nuostabūs restoranai ir barai, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys.

Esant geram orui būtinai išeikite į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama ir pasimėgauti bangų muša.

Stena Jutlandica

1996 metais pastatytu keltu Stena Jutlandica vienu metu gali plaukti net 1.500 keleivių ir profesionalus personalas. Keltas – lyg visas paslaugų ir pramogų kompleksas ant vandens. Kelte Stena Jutlandica esančiose parduotuvėse galėsite įsigyti kelionei būtinų daiktų ir suvenyrų bei sutaupyti iki keturiasdešimt procentų pirkinių vertės. Kelte galėsite ramiai pasimėgauti gurmanišku maistu, kava, arbata ir užkandžiais, čia esančiose jaukiose kavinėse, restoranuose bei baruose.

Visame laive veikia nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys. O kur dar specialūs pasiūlymai keleiviams? Daugiau informacijos teiraukitės bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...