Keltas Gioteburgas – Kylis

Maršrutas Gioteburgas - Kylis jau daug metų yra populiariausia susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Švedijos. Kylis jau tapo Skandinavijos ir Baltijos šalių gyventojų pamėgta pramogų ir apsipirkimo vieta. Gioteburgas yra antras pagal dydį Švedijos miestas, kuriame rasite daugybę lankytinų objektų ir atrakcionų parkų. Kelionės keltu metu galėsite ramiai pailsėti.  Vos keturiolikos valandų kelionė ir Jūs išlipate kitame jūros krante, esančiame terminale, nuo, kurio vos pora minučių pėsčiomis iki miesto centro. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš keltų uosto Elof Lindälvs gata:

Adresas: Elof Lindälvs gata, 414 55, Gioteburgas, Švedija

GPS kordinatės: 57.6938, 11.9144

Keleivių registracija be automobilių vyksta uosto keltų terminalo pagrindiniame pastate. Pastate yra kavinė, kurioje galėsite atsigerti kavos ar arbatos, paskanauti užkandžiais.

Išvykimo salėje galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta uosto keltų terminalo pagrindiniame pastate. Registracija baigiasi dvi valandos iki išplaukimo.

Atvykstama į Kylio keltų terminalą

Adresas: Stena line terminalas. Schwedenkai 1, 24103 Kylis, Vokietija.  

GPS kordinatės: 54.31999, 10.139069

Keleivių terminale galite ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau jame galima rasti parduotuvėlę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.

Vykstantys su augintiniais, užsiregistravę, gali ramiai palaukti išvykimo salėje keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų galite pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos, arbatos, terminale, esančioje kavinėje.

Keltas plaukiantys maršrutu Gioteburgas - Kylis

Gioteburgas - Kylis maršrutu plaukia plaukia du modernūs Stena line keltai: Stena Germanica ir Stena Scandinavia.

Tai šiuolaikiški ir patogūs keltai, kuriuose rasite pramogų ir galėsite pasimėgauti komfortu bei ramybe.  Kelionė taps pasakiška. Juk čia yra gausu pramogų. Stena line keltais galite keliauti su augintiniais.

2011 metais atnaujintu keltu Stena Scandinavica gali plaukti tūkstantis trys šimtai žmonių.

Keltuose nuolat vaikams ir jų tėveliams rengiami vaidinimai. Vėliau vaikučiai gali žaisti milžiniškame vaikų žaidimo kambaryje, o tėveliai kviečiami į gyvo garso koncertus.

Kelte veikia penki restoranai ir barai, kurių interjeras ir maistas bus įvertintas net įnoringiausio gurmano.


LOADING ...