Keltas Grena – Varbergas

Maršrutas keltu Grena – Varbergas yra populiari keltų jungtis tarp dviejuose Baltijos jūros krantuose esančių Danijos miestų. Grena yra uostas įsikūręs centrinėje pusiasalio dalyje, o Varbergas – senovinis prekybinis, su  Švedija besiribojantis uostas, kuris turi patogias keltų jungtis su Singapūru, JAV ir Kinija. Keturių valandų maloni kelionė jungia Skandinaviją su Danijos pusiasaliu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Grena:

Adresas: Stena Line Denmark A/S, Faergevej 1, 8500 Grena, Danija

GPS kordinatės: 56.40712 ir 10.92403.

Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės.

Prie terminalo yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be automobilių registracija prasideda likus valandai iki kelto išplaukimo, kuomet atidaromas terminalas. Priešais terminalą yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Färjestation:

Adresas: Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg, Danija.

GPS koordinatės: 57.10969 ir 12.24343.

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu, ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keltai plaukiantys maršrutu Grena - Varbergas

Maršrutu Grena - Varbergas  plaukia puikus Stena line keltas - Stena Nautica. Keltas šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, net po kelis kartus.  Į vos keturių valandų kelionę galite kartu leistis su savo augintiniais.

Jeigu baiminatės, kad ką nors pamiršote namuose, galėsite tai įsigyti kelto parduotuvėse. Čia rasite kosmetikos, kvepalų, žaislų suvenyrų ar kitų kelionei būtinų daiktų, o visuomet pasirengęs pagelbėti personalas Jums padės pasirinkti iš didelio asortimento.

Kelte vaikai gali žaisti vaikų žaidimų kambaryje arba drauge su tėveliais pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre.

Svarbiausia keliaujant jūra nepamiršti pasimėgauti jūra ir jos bangų muša, o taip pat išsirinkti savo patiekalų ir gėrimų favoritus, puikiuose kelto baruose, bei restoranuose.

Norintys ramiai paskaityti knygą ar įdomų žurnalą kviečiami tai padaryti komfortiškose poilsio zonose.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...