Keltas Harvičas - Huk van Holandas

Maršrutas keltu Harvičas - Huk van Holandas yra viena populiariausių keltų jungčių tarp Anglijos ir Olandijos. Vos kelių valandų kelionė jūra jungia uostus, esančius strategiškai patogiausiose Olandijos ir Anglijos vietose. Harvičas istorinis uostamiestis, kuriame keliautojus magiškai traukia buvusios didybės ženklai. Keliauti keltu galima nuosavu transportu, o vos šešių ar devynių valandų kelionė jūra, smagiai pramogaujant, dovanoja puikius potyrius. Keltu galite keliauti kartu su savo augintiniais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Parkeston Quay

Adresas: Parkeston Quay,
Parkeston,
Harvičas.

GPS koordinatės: 51.946494, 1.252731

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija vyksta pagrindiniame terminalo pastate. Prie terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, joje galite automobilį palikti trumpalaikiam (valandoms) arba ilgalaikiam (paroms) saugojimui. Nuo to priklausus kaina. Jeigu atvešite svečius, galėsite nesibaiminti ir pusvalandį automobilį statyti nemokamai.

Atvykstama į Keltų terminalą Huk van Holande:

Adresas: Stena line terminalas - Havennummer 911, Stationsweg 10, Huk van Holandas.

GPS koordinatės: 51.974122, 4.128671

Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės, automobilių nuomos punktas. Prie terminalo rasite erdvią automobilių stovėjimo aikštelę.

Keltai plaukiantys maršrutu  Harvičas – Huk van Holandas

Maršrutu Harvičas – Hun van Holandas plaukia šiuolaikiški Stena line keltai: Stena Hollandica ir Stena Britannica. Šiuolaikiškuose keltuose rasite viską ko gali prireikti smagiai kelionei ir įsimintiniems įspūdžiams.

  • Kelte keleiviai kviečiami pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre arba apsilankyti jaukiame SPA centre, video žaidimų erdvėje.
  • Pasimėgaukite jūra ir jos bangų muša, o taip pat būtinai paskanaukite puikių patiekalų ir užkandžių kelto restoranuose, kuriuose dirba tik itin patyrę virtuvės šefai.
  • Norintys ramiai paskaityti knygą ar įdomų žurnalą kviečiami tai padaryti erdviose poilsio zonose, ložėje, ir jaukiose kajutėse.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat keltu galite keliauti kartu su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...