Keltas Havras – Portsmutas

Havras–Portsmutas yra vandens kelias – jungtis – kuri tarpusavyje sujungia Prancūziją ir Didžiąją Britaniją. Šis vandens kelias labai populiarus ir sulaukiantis didelio keliautojų dėmesio. Planuodami kelionę renkamės ir keliavimo būdą. Jei vertinate patogų bei greitą keliavimą, tuomet neabejokite ir pasirinkite kelionę keltu. Jei tik nejuntate diskomforto dėl supimo, tuomet keltas bus daugiausiai privalumų turinti transporto priemonė.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Havro keltų terminalo

Adresas: Terminal de la Citadelle, Havras 76600, Prancūzija

Tel: 02 35 51 10 20

GPS koordinatės: 49.485412, 0.114563

Havro keltų terminale rasite viską, ko prireiks prieš kelionę iš šalies. Čia įrengti kavos ir užkandžių automatai. Keliaujantieji su naujagimiais ir kūdikiais galės patogiai mažylius prieš kelionę pervystyti specialiai tam pritaikytoje aplinkoje. Terminalo infrastruktūra pritaikyta neįgaliesiems: čia yra patogūs keltuvai, neįgaliesiems įrengti tualetai pirmame pastato aukšte, neįgaliesiems skirta automobilių stovėjimo aikštelė pastato priekyje. Laukiantieji išvykimo galės patogiai pailsėti – pirmame ir antrame aukštuose įrengtos sėdėjimo vietos.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Pasistenkite nevėluoti ir neatvykti prieš pat kelto išplaukimą. Geriausia, jei atvyksite bent pora valandų iki kelto išplaukimo. Turėsite laiko neskubėdami užsiregistruoti kelionei.

Atvykimas į Portsmuto keltų terminalą

Adresas: Wharf Road, Portsmouth Hants, PO2 8RU, Anglija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Portsmuto keltų terminale rasite tai, ko gali prireikti atvykus į šalį. Čia yra parduotuvė, veikia kavinė, todėl jei po kelionės būsite išalkę, galėsite alkį numalšinti. Keltų terminale įrengti patogūs tualetai, vonios kambarys, taip pat speciali patalpa mamai su naujagimiu ar kūdikiu.

Keltai, plaukiantys maršrutu Havras–Portsmutas

Maršrutu Havras–Portsmutas plukdo du keltai. „Etretat“ keltas nėra itin ištaigingas, bet keliaudami jo turėsite visa, ko gali prireikti kelionėje – čia yra savitarnos restoranas, nedidelis baras, poilsiui skirta erdvė. Kelte „Baie de Seine“ taip pat veikia savitarnos restoranas, nedidelis baras, kavinukė, nedidelė žaidimų aikštelės vaikams. Taigi, jei keliaujate su vaikais, antrasis variantas labiau tinkamas, nes vaikai turės pramogų. Kelte „Etretat“ zonos vaikų žaidimams nėra.


LOADING ...