Keltas Heishemas - Meno sala

Heishemas yra svarbus jūrų kelias tarp Anglijos ir Meno salos. Kelionės keltais  gerokai padidina keliavimo būdų skaičių ir palengvina keliautojų dalią – jei iki šiol nežinojote patikimo būdo, kaip greitai, saugiai, patogiai ir nebrangiai iš Anglijos nuvykti į Meno salą, galite būti tikri, kad jau radote puikią išeitį. Maršrutas Heishemas – Daglasas yra puikus sprendimas visiems, kurie nori keliauti į Meno salą ir mėgautis puikiais tokio pasirinkimo privalumais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Heishemo keltų terminalo           

Adresas: Isle Of Man Steam Packet Company Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 54.02.7.58 - 2.54.44.20

Planuodami išvykimą iš šio keltų terminalo, prisiminkite, kad šio keltų terminalo l darbo laikas yra ribotas: jis dirba nuo 09.00 – 17.00 val., ir nuo 22.30 – 02.30 val. Taigi, jei tik turite galimybę, į keltų terminalą atvykite jo darbu laiku, o laisvu laiku nepraleiskite progos pasimėgauti puodeliu karštos.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Prieš išvykdami atminkite, kad registracija prasideda likus 1,5 valandos iki išvykimo, o baigiasi – likus 25 minutėms iki išvykimo (tuo atveju, jei vykstama be automobilio) arba 45 minutėms iki išvykimo (tuo atveju, jei vykstama automobiliu).

Atvykstama į Daglaso keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Daglaso keltų terminalas jus pasitiks  ne tik gardžiu kavos aromatu, bet ir informacijos biuru, kuriame jums bus suteikta svarbi informacijos apie keltų terminalą, vykdomus maršrutus ar miestą.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Heishemas - Daglasas

Bee My Chree

Būtent šiuo keltu yra plukdomi  reiso iš Heishemo į Daglasą keleiviai. Tai  - puiki galimybė ne tik greitai bei saugiai pasiekti kelionės tikslą, bet ir ypač turiningai leisti laiką. Na, o pasirinkimų, ką veikti, yra tikrai labai daug: norintys ramaus poilsio, gali likti kajutėje, tuo tarpu norintys aktyviai lesti kelionės valandą, turės progą rinktis iš daugybės pramogų. Tačiau tai  - dar ne viskas: visų kelionės dalyvių laukia puikus maistas ir rinktiniai gėrimai, aukšto lygio aptarnavimas, na, ir, žinoma, nuostabūs  vaizdai.


LOADING ...