Keltas Helsingborgas – Helsingioras

Maršrutas Helsingborgas – Helsingioras yra viena patogiausių ir greičiausių susisiekimo jungčių tarp Danijos ir Švedijos. Helsingboras – svarbus regiono centras, o Helsingioras nuo Danijos sostinės – gražiosios ir poetų daug kartų aprašytos Kopenhagos nutolęs vos 44 km., t.y. valanda arba mažiau kelio traukiniu, automobiliu arba autobusu. Keltai šiuo maršrutu plaukia kelis kartus per dieną ir jau už kelių valandų pasiekia kitą krantą. Kelionė jūra maloni, nes tai yra vienintelis būdas, keliauti linksmai pramogaujant arba, pabaigiant darbo projektus, atgaunant jėgas, įsigyjant puikių gaminių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Helsingborgo keleivių terminalo:

Adresas: Oljehamnsleden 60, 252 25, Helsingborgas, Švedija

GPS koordinatės: 56.0265° / 12.6975°

Prie terminalo pastato yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – kavinė, bankomatas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių vykstančių su transportu priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus penkiolikai minučių iki kelto išplaukimo ir baigiasi likus penkioms minutėms iki kelto trečio signalo.

Norime priminti, kad kiekvieno bilieto rezervaciją galima atšaukti per 24 val. nuo jo užsakymo.  

Atvykstama Helsingioro Keltų Terminalą

Adresas: Sofhie Brahes gade 1A, Helsingor DK-3000, Danija

GPS koordinatės: 56° 2' 4" N, 12° 37' 2" E

Terminale yra kavinė, suvenyrų parduotuvė, bankomatas, valiutos keitykla.

Keltai plaukiantys maršrutu Helsingborgas – Helsingioras

Maršrutu Helsingborgas – Helsingioras plaukia net du kompanijos „Scandlines” keltai. Kelionė trunka apie valandą, o keltai uostus palieka kas pusę valandos ( 30 min.). Hamlet ir Tycho Brahe - modernūs ir jaukūs laivai, talpinantys apie 1 tūkst. keleivių.

Laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu.

Hamlet

Keltas Hamlet – tikras jūrų milžinas, kurio keleiviai gali mėgautis aukščiausio lygio aptarnavimu ir itin preciziškai paruoštu maistu. Laive svečiai kviečiami į atvirame denyje, esančias, poilsio erdves, kavines, bei suvenyrų, žaislų, drabužių ar kitų prekių parduotuves.

Laive jauniausi keliautojai suras vaikų žaidimų kambarius, o jaunuoliai galės smagiai paleisti laiką prie lošimo automatų.

Tycho Brahe

Keltas Tycho Brahe yra jaukus keltas, kuriame puikiai jaučiasi šeimos su mažais vaikais. Čia yra poilsio erdvė, kurioje keleiviai kviečiami skaityti įdomią spaudą, žaisti stalo žaidimus arba organizuoti komandinius žaidimus. Taip pat laive įrengta daug standartinių pramogų, restoranai, vaikų žaidimų kambariai, ir k.t.


LOADING ...