Keltas Helsinkis – Mariehamnas

Helsinkis – Mariehamnas patogi susisiekimo jungtis, keliautojams, kurie nori nuvykti į Suomijos sostinę arba Alandų salas. Juk šalies pažinimas prasideda nuo jos kultūros ir lankytinų objektų apžiūrėjimo. Kita vertus, iš šių uostų patogu tęsti kelionę į Estiją, Rusiją ar Norvegiją. Kelionė trunka apie trylika valandų. Kruiziniame laive jos prabėga nejučia. Juk čia yra gausu įvairių pramogų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Helsinkio Keltų terminalo:

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių, kurie vyksta su automobiliais ir kitomis transporto priemonėmis registracija vykdoma pirmame Marina kongresų centro aukšte (K7).

Keleivių be automobilių registracija vyksta Viking Line terminalo pastate. Iš čia galima pasiekti tiesiai keltą. Pabaigus registracijos procedūrą galima pasimėgauti kava arba arbata, terminalo kavinėje.

Vartai į uosto teritoriją uždaromi kiekvieną naktį nuo 22 val. iki  06 val. Terminalo darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio: 9-21 val., sekmadienį: 9- 20 val.

Atvykstama į keleivių terminalą Mariehamne:

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keltai maršrutu Helsinkis- Mariehamnas 

Maršrutu Helsinkis - Mariehamnas plaukia du modernūs kompanijos Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella.

  • Kruizinis laivas Gabriella buvo pastatytas 1992 m. Juo vienu metu gali plaukti iki 2,400 keleivių. Tai šiuolaikiškas keltas, kuriame keleiviai kviečiami pasinerti į pramogų ir šokių sūkurį. Lave yra puikių restoranų ir kavinių, barų. Dėka profesionalaus renginių organizatoriaus kelte nuolat vyksta įvairūs vaidinimai, šou programos, karaokė vakarėliai. Kelte Gabriella yra vaikų žaidimų kambarys ir jaunuolių video žaidimų erdvė.
  • Kruizinis laivas Mariella puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori ramaus atokvėpio nuo užgriuvusių sunkumų. Čia rasite milžiniškas parduotuves, o jose pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavusių prekinių ženklų produkcijos. Kelte Mariella įrengtos konferencijų salės. Jose yra visa konferencijų įranga. Siūlomas komplektas, į kurį įeina konferencijos dalyvių pietai, paslaugus personalas, bei vaizdo ir garso technika, bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys.

LOADING ...