Keltas Helsinkis – Stokholmas

Helsinkis – Stokholmas yra patogiausias susisiekimo būdas tarp Suomijos ir Švedijos. Iš Švedijos sostinės – Stokholmo itin patogu tęsti kelionę link Norvegijos ar Danijos. Maloni kelionė keltu trunka naktį, todėl galite tą laiką praleisti ramiai atsipalaiduodami arba smagiai pramogaudami. Keliaudami keltu išvengiate griežtų bagažo apribojimų, galite keliauti savo automobiliu. Tai lyg maloni ir patogi alternatyva varginančioms kelių dienų kelionėms autobusais ir automobiliais, arba skrydžiams lėktuvais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Helsinkio keleivių terminalo:

Adresas: Länsiterminaali, Tyynenmerenkatu 8, Helsinkis

GPS koordinatės: 60°9'16"N, 24°55'16"E 

Išvykstama iš Mastokatu 1 Helsinkio Keltų terminalo:

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių, kurie vyksta su automobiliais ir kitomis transporto priemonėmis registracija vykdoma pirmame Marina kongresų centro aukšte (K7).

Keleivių be automobilių registracija vyksta Viking Line terminalo pastate. Iš čia galima pasiekti tiesiai keltą. Pabaigus registracijos procedūrą galima pasimėgauti kava arba arbata, terminalo kavinėje.

Vartai į uosto teritoriją uždaromi kiekvieną naktį nuo 22 val. iki  06 val. Terminalo darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio: 9-21 val., sekmadienį: 9- 20 val.

Atvykstama į Stokholmo Keltų Terminalą

Adresas: Eksporta iela 3a, Ryga;

GPS koordinatės: N 56° 57.32´, E 24° 5.40

Keltai maršrutu Helsinkis- Stokholmas  

Maršrutu Helsinkis - Stokholmas plaukia du modernūs kompanijos Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie mažiau nei 17 val. Keltai trumpam sustoja Alandų salose.

  • Kruizinis laivas Gabriella buvo pastatytas 1992 m. Juo vienu metu gali plaukti iki 2,400 keleivių. Tai šiuolaikiškas keltas, kuriame keleiviai kviečiami pasinerti į pramogų ir šokių sūkurį. Lave yra puikių restoranų ir kavinių, barų. Dėka profesionalaus renginių organizatoriaus kelte nuolat vyksta įvairūs vaidinimai, šou programos, karaokė vakarėliai. Kelte Gabriella yra vaikų žaidimų kambarys ir jaunuolių video žaidimų erdvė.
  • Kruizinis laivas Mariella puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori ramaus atokvėpio nuo užgriuvusių sunkumų. Čia rasite milžiniškas parduotuves, o jose pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavusių prekinių ženklų produkcijos. Kelte Mariella įrengtos konferencijų salės. Jose yra visa konferencijų įranga. Siūlomas komplektas, į kurį įeina konferencijos dalyvių pietai, paslaugus personalas, bei vaizdo ir garso technika, bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys.

Taip pat Helsinkis – Stokholmas maršrutu plaukia modernūs „Tallink Grupp” keltai: Silja Serenade ir Silja Symphony. Keltai plaukia kiekvieną dieną. Laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Šiais, šiuolaikiškais, keltais vienu metu gali keliauti beveik trys tūkstančiai keleivių. Smagi žinia keleiviams - į kelionę jūra kartu galite pasiimti naminius gyvūnus.

Silja Serenade

Baltijos jūros milžinas – keltas Silja Serenade. Juo vienu metu gali plaukti beveik trys tūkstančiai keleivių. Laive yra gausu pramogų, bei puikių restoranų. Keleiviai kviečiami pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir pasirinkus kajutę gauti nemokamus pusryčius, užkandžius bei gėrimus.

Silja Symphony

Nepakartojamai jaukus laivas Silja Symphony yra nuolat modernizuojamas. Jame veikia konferencijų salė su visa būtina įranga. Laive keleiviai kviečiami atsipalaiduoti SPA centre, o vaikai pažaisti vaikų žaidimo kambaryje.

Keliaudami keltu nepraleikite progos užeiti į vieną iš čia esančių parduotuvių ir išsirinkti nuostabių skanėstų, vyno, žaislų, suvenyrų, garsių prekinių ženklų kvepalų.

Kelte Silja Symphony rasite specialias kajutes, pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, bei erdves, kurių interjerą kuriant nebuvo naudojamos jokios alergiją galinčios sukelti medžiagos.

Princess Maria

Keltu Princess Maria vienu metu gali plaukti daugiau negu du tūkstančiai keleivių. Laive yra gausu pramogų, bei puikių restoranų, o taip pat kazino, kino teatras. Keleiviai kviečiami pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir pasirinkus kajutę gauti nemokamus pusryčius, užkandžius bei gėrimus, o taip pat naudotis sauna ir treniruoklių sale. 

Princess Anastacia

Laive Princess Anastacia veikia konferencijų salė su visa konferencijai būtina įranga. Laive keleiviai kviečiami atsipalaiduoti SPA centre, o vaikai pažaisti vaikų žaidimo kambaryje.

Keleiviai gali ramiai pailsėti jaukiose kajutėse arba linksmai pašėlti šokių aikštelėse.

Laive, svečių patogumui, įrengtos parduotuvės, kuriose galima įsigyti konkurencingomis kainomis garsiausių prekinių ženklų produkcijos, įskaitant alkoholį, kvepalus, žaislus ar kosmetiką.


LOADING ...