Keltas Helsinkis – Talinas

Maršrutas keltu Helsinkis – Talinas yra vienas greičiausių keltų jungčių tarp Estijos ir Suomijos. Helsinkis – Suomijos sostinė ir didžiausias šalies miestas. Iš jo patogu tęsti kelionę Baltijos šalių ir Rusijos link. Talinas – Estijos sostinė, esanti strategiškai labai tinkamoje vietoje, keliaujantiems į Lietuvą, Latviją, Rusiją ar Lenkiją. Šis maršrutas yra patogus būdas keliauti Baltijos jūros regione. Kelionė jūra suteikia puikių įspūdžių, nors vos per dvi valandas pasiekiamas kitas krantas. 

Helsinkis – Talinas yra greita susisiekimo jungtis tarp Estijos ir Suomijos. Baltijos šalių gyventojams tai itin greitas būdas nuvykti į Skandinaviją, o Suomijos gyventojams – tai patogi susisiekimo jungtis su Lietuvos, Estijos ar Latvijos gyventojais. Šiuo maršrutu keltų operatoriaus „Escero line” laivai plaukia kasdien, kelionė trunka kiek daugiau nei kelias valandas. Kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva daug apribojimų turintiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Helsinkyje:

Adresas: Katajanokanlaituri 6 c (Mastokatu 1), 00160 Helsinkis, Suomija

GPS koordinatės: 60.164696, 24.968344

Terminalo pastate yra jauki kavinė.

Helsinkio keleivių terminale veikia bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys, bagažo saugykla, parduotuvė, kavinė ir kiti patogumai. Prie terminalo pastato rasite automobilių stovėjimo aikštelę.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių, kurie vyksta su automobiliais ir kitomis transporto priemonėmis registracija vykdoma pirmame Marina kongresų centro aukšte (K7) (Lengvai surasite šį pastatą, jeigu vadovausitės nurodomaisiais kelio ženklais).

Keleivių be automobilių registracija vyksta Viking Line terminalo pastate. Iš čia galima pasiekti tiesiai keltą. Pabaigus registracijos procedūrą galima pasimėgauti kava arba arbata, terminalo kavinėje.

Vartai į uosto teritoriją uždaromi kiekvieną naktį nuo 22 val. iki  06 val. Terminalo darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio: 9-21 val., sekmadienį: 9- 20 val.

Atvykstama į Talino Terminalą:

Adresas: Sadama 25, 15051 Talinas, Estija.

GPS koordinatės: 59.445986, 24.761221

Terminale yra kavinė, bankomatas.

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų, terminalo parduotuvėje. Terminale veikia bagažo saugykla. Tiesa, mokama – paros kaina priklauso nuo bagažo dydžio ir svyruoja tarp trijų – keturių eurų (kainos gali keistis, todėl tikslias kainas reikia stebėti terminale).

Keltai plaukiantys maršrutu  Helsinkis – Talinas 

Maršrutu Helsinkis - Talinas plaukia kompanijos Viking Line keltas Viking XPRS. Tai praktiškai naujas laivas, pastatytas vos 2008 metais. Jis talpina net 2,500 keleivių.

Laive įrengti prabangūs restoranai ir barai. Juose stalai nukrauti tradiciniais patiekalais ir gurmaniškais eksperimentais. Meniu sudaromas ir alergiškiems keleiviams. Jie gali rinktis iš didelio patiekalų be laktozės ir glitimo asortimento.

Kelte pluša renginių organizatorius. Jo dėka vaikų juokas girdisi iš vaikų žaidimų kambario, kuriame nuolat vyksta parodos ir vaidinimai. Esant geram orui žaidimai ir šou programos perkeliamos į atvirą denį.

Kelte Viking XPRS veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys, o taip pat yra įrengtos patogios salės konferencijoms ir seminarams organizuoti. Jūs čia galite ramiai pabaigti darbui svarbius projektus ir vėliau tęsti pramogas, tokias kaip SPA.

Laivu galite keliauti su augintiniais.

Taip pat Helsinkis - Talinas maršrutu plaukia modernus „Escero line” keltas – Finlandia. Laivas plaukia net kelis kartus per dieną. Vos dviejų valandų ir trisdešimt minučių kelionė garantuoja, kad pasivešite malonių įspūdžių ir prisiminimų.

Keltas Finlandia žavi keleivius ne tik keturių šimtų vietų saulės ir šviesos oaze, dviejų aukštų terasoje, tačiau ir puikiais užkandžiais, gurmaniškais ir tradiciniais patiekalais restoranuose, bei puikiomis šou programomis, baruose. Kelte visą parą veikia šokių aikštelė, bare rengiamos karaoke fiestos.

Jeigu kelionės tikslas Taline – pakeliauti ir susipažinti su lankytinais objektais, „Escero line” siūlo unikalią galimybę – vos už kelių eurų simbolinį mokestį turistines ekskursijas grupėms iki šešių asmenų po lankytinus, kultūrinius, Estijos ir Suomijos sostinių objektus. Tikslius įkainius ir sąlygas galima sužinoti bilietų rezervacijos metu.

Taip pat galite pasinaudoti papildomais pasiūlymais ir mėgautis nemokamais užkandžiais bei gėrimais, bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ir komfortišku poilsiu ramiame keleivių salone.


LOADING ...