Keltas Helsinkis – Travemunde

Maršrutas keltu Helsinkis – Travemiunde yra patogiausias ir maloniausias kelionės būdas iš Suomijos į Vokietiją. Helsinkis – Suomijos sostinė ir svarbiausias prekybinis bei kultūrinis šalies centras. Travemiunde – strategiškai patogioje kelių kryžkelėje, esantis uostas, nuo kurio iki šalies sostinės – Berlyno vos kelios valandos kelio. Kelionė jūra suteikia puikių įspūdžių ir prisiminimų. Kelionės metu Jums nereikia niekuo rūpintas, tereikia mėgautis puikiomis pramogomis ir poilsiu. Keltas lyg puiki alternatyva, norintiems keliauti su nuosavu transportu ar naminiais augintiniais.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Helsinkyje:

Adresas: Länsiterminaali, Tyynenmerenkatu 8, Helsinkis

GPS koordinatės: 60°9'16"N, 24°55'16"E 

Helsinkio keleivių terminale veikia bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys, bagažo saugykla, parduotuvė, kavinė ir kiti patogumai. Prie terminalo pastato rasite ilgalaikio ir trumpalaikio saugojimo automobilių stovėjimo aikštelę.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių be nuosavų transporto priemonių registracija vyksta kitoje vietoje nei keleivių su automobiliais. Tad uosto teritorijoje stebėkite ženklus, nurodančius tikslią registracijos vietą. Keleivių registracija prasideda likus 3:30 val. iki laivo išplaukimo, o pasibaigia – likus dviems valandoms iki išplaukimo.

Keleivių vykstančių su naminiais augintiniais bilietų rezervacija vyksta bendrąja tvarka.

Keleivių terminalo darbo laikas:

Pirmadienis – ketvirtadienis: 05.30-24.00

Penktadienis – Sekmadienis: 05.30-01.00

Atvykstama į Zum Hafenplatz

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Kelto terminale rasite kavinę, bevielį nemokamą Wi-fi interneto ryšį.

Keltai plaukiantys maršrutu  Helsinkis – Travemiunde

Maršrutu Helsinkis - Travemiunde plaukia trys Finnlines operatoriaus keltai: Finnstar, Finnlady ir Finnmaid.  Kelionė šiuo maršrutu trunka 29 valandas.

Visi trys keltai yra šiuolaikiški ir modernūs, lyg viešbučių ir pramogų kompleksai ant vandens. Laivais galite keliauti su augintiniais, o taip pat visi keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keliaudami jūra nepraleiskite progos pasimėgauti masažo ir saunos malonumais SPA centre, atgauti jėgas ir ramiai pailsėti puikiose kajutėse, paskanauti gurmaniškų arba tradicinių patiekalų ar, tiesiog, leistis į nuotykį po parduotuves.

Keltuose keleivių patogumui įrengta treniruoklių salė, vaikų žaidimų kambarys, video žaidimų erdvė.


LOADING ...