Keltas Hirtshals - Larvikas

Maršrutas Hirtshalsas - Larvikas yra maloniausias kelionės būdas keliautojams, norintiems pasiekti Daniją ir Norvegiją. Danijos gyventojams tai greitas kelias į Norvegiją, o Skandinavijos gyventojams – vienas paprasčiausių būdų pasiekti Danijos krantus, o vėliau tęsti kelionę vidurio Europos link. Kelionė trunka vos 3 val. 45 min. Jeigu pasirinktumėme ne pramogauti kelte ir ramiai ilsėtis, o kitas alternatyvas, greičiausiai tektų derintis prie skrydžių grafikų. Vėliau „visų džiaugsmui” iš toli už miesto esančių oro uostų vykti į miesto centrą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Hirtshalse

Adresas: Color Line AS, Fergeterminalen Norgeskajen 2, 9850 Hirtshals

GPS koordinatės: 57.592943, 9.968321

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su transporto priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus dviems valandoms iki kelto išplaukimo (pagal tvarkaraštyje numatytą išplaukimo laiką). Registracija baigiasi likus valandai iki laivo išplaukimo. Vėliau vykdoma keleivių įlaipinimo procedūra. Jeigu atvykote su automobiliu, tačiau nusprendėte keliauti be transporto priemonės, maždaug už keturių šimtų metrų nuo terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė (mokama).

Bilietų pardavimo ir keleivių registracijos procedūros vykdomos antrame terminalo aukšte. Keleivių su automobiliais registracija vyksta prieplaukoje.

Atvykstama į Revet 8

Adresas: Color Line AS, Revet 8, 3263 Larvik, Norway

GPS koordinatės: 59.040409, 10.048396

Keltai plaukiantys maršrutu Hirtshals - Larvikas

Maršrutą Hirtshalsas - Larvikas aptarnauja kompanijos Color Line keltas SuperSpeed 2. Kelionė juo trunka beveik keturias valandas, kurių metu keleiviai kviečiami pasimėgauti ramiu poilsiu salone arba paskanauti puikių patiekalų, kelto restoranuose ir kavinėse. Laivo virėjai turi įvairiausių pasiūlymų bet kokio skonio mėgėjams. Nerimauti neteks ir su alergija kovojantiems žmonėms (specialiai ruošiami patiekalai be laktozės ir kitų alergenų).

Keltu SuperSpeed 2 gali plaukti net du tūkstančiai keleivių ir įgula (be to laivu galima keliauti su naminiais augintiniais). Tai jaukus laivas, kuriame siūloma pasimėgauti įvairiais užkandžiais ir gėrimais, pasigrožėti jūros panorama. Vaikų juokas nuolat skamba iš vaikų žaidimų kambario. Kelte SuperSpeed 2 veikia visa galybė parduotuvių. Jos atidaromos praėjus penkiolikai minučių nuo išplaukimo ir uždaromos likus penkiolikai minučių iki kelionės pabaigos. Parduotuvėse galima įsigyti svarbių ir naudingų daiktų kelionei bei dovanų ir suvenyrų namiškiams.


LOADING ...