Keltas Hirtshals - Torshaunas

Maršrutas Hirtshals - Torshaunas yra vienas populiariausių ir patogiausių keltų jungčių. Farerų salų gyventojams tai pats paprasčiausias būdas nuvykti į Daniją ir žemyninę Europą, o Danijos gyventojams – Šiaurės atlanto vandenyne esantį salyną, bei vėliau tęsti kelionę į Islandiją. Farerų salos yra įtrauktos į gražiausių planetos kampelių sąrašą. Tad jose praleistas laikas – nepakartojamų įspūdžių ir akimirkų komplektas. Kelionė keltu yra patogi ir maloni ne tik dėl įvairių pramogų, tačiau ir todėl, kad abu uostai yra įsikūrę miesto centruose. Kitu atveju reiktu keliauti toli į už miesto esančius oro uostus.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Hirtshals keleivių terminalo:

Adresas: Container Kajen 4, DK-9850 Hirtshals, Danija
GPS Koordinatės: 57.36 9.58
Prie terminalo yra ilgalaikio automobilių saugojimo aikštelė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su nuosavomis transporto priemonėmis registracija prasideda likus valandai iki kelto išplaukimo, keleivių be transporto priemonių registracija prasideda likus valandai iki inkaro pakėlimo.
Keleivių su specialiaisiais poreikiais registracija prasideda likus 2,5 val. iki kelto išplaukimo. Svarbu apie specialiuosius poreikius pranešti dar bilietų rezervacijos metu.

Atvykstama į Eystara bryggja:

Adresas: Eystara bryggja, 103, Torshavn, Farerų salos.
GPS koordinatės: 62.012, - 6,768.

Keltas plaukiantys maršrutu Hirtshalas - Torshaunas 

Maršrutas Hirtshals - Torshaunas yra patogus susisiekimo būdas tarp Danijos ir Farero salų. Šią keltų jungtį aptarnauja kompanija Smyril line. Maršrutu plaukia keltas Norona. Šiuo keltu vienu metu gali plaukti iki 1,5 tūkst. keleivių ir daugiau nei šimtas įgulos narių. Keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Verta turėti omenyje, kad Farerų salos nepriklauso Europos Sąjungai, todėl į jas draudžiama keliauti su augintiniais.
Modernus laivas Norona – tai vieta, kurioje ir didelis, ir mažas ras dominančią veiklą. Kompanija Smyril line nuolat keleivius stebina nuolaidų programomis bei akcijomis. Todėl, keliaudami jūra galite be vargo mėgautis visais malonumais: Restoranais, gyvo garso koncertais, baruose, bei sporto centro malonumais (baseinai, SPA, sporto salė). Mažieji keliautojai smagiai praleis laiką vaikų žaidimų kambaryje, o jaunuoliai galės praleisti laiką video žaidimų erdvėje.


LOADING ...