Keltas Holihedas – Dublinas

Reisas Holyhedas  - Dublinas idealiai  tinka visiems tiems, kurie nori  vos per kelias valandas p iš Velso atvykti į Airiją. Šis maršrutas tampa puikiu pasirinkimu gyvenantiems Velse, tačiau dirbantiems, verslo reikalais dažnais vykstantiems ar norintiems lankyti draugus, gimines, gyvenančius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Holihede:

Adresas: Pirmas terminalas , Holihedas (Holyhead),
Anglija.

GPS koordinatės: 53.30765, -4.63124

Jei į keltų terminalą atvykote anskčiau ir turite daug laiko iki registracijos pradžios, nuobodžiauti tikrai neteks: galite mėgautis kava bei arbata, užsukti į terminale įsikūrusias parduotuves. Taip pat veikia ir bevielis internetas – tai suteikia galimybę pramogauti, dirbti arba tiesiog rinkti informaciją  apie kelionės tikslą – Dubliną.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija vyksta pirmame terminale. Ji prasideda likus dviem valandoms iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Aleksandro kelią:

Adresas: Antras terminalas,
Aleksandro kelias, Dublinas, Airija.

GPS koordinatės: 53.349617, -6.1974

Dublino uosto antras terminalas yra pirmoji vieta, į kurią pateiksite atvykę į Dubliną. Kad tolimesnę kelionės dalį galėtumėte tęsti patogiai ir kokybiškai, užsukie į mamos ir vaiko kambarį, kavinę, pasinaudokite bevieliu internetu.

Keltai plaukiantys maršrutu  Holihedas - Dublinas

Maršrutu Holihedas - Dublinas plaukia du modernūs Stena line keltai: Stena Superfast X ir Stena Adventurer. Šie keltai daugelį žavi elegantiška išvaizda bei siūlo puikios kokybės paslaugas. Mėgstate malonias staigmenas ir džiuginančius netikėtumus? Jų tikrai teks patirti, jei plauksite vienu iš šių keltų – keleiviaims ruošiami specialūs pasiūlymai. Na, o tie, kurie nepanorės pasinaudoti  specialiaisiais pasiūlymais, turės daugybė kitų pasirinkimų  - spręsti, kur ir kaip praleisti laisvą laiką, ar kokią maitinimo įstaigą pasirinkti. Irish ferries šio maršruto keleivius plukdo katamaranu Dublin Swift ir keltu Ulysses.

Daugelį keliautojų šis katamaranas pirmiausia maloniai nustebina savo išvaizda- įspūdingai didelė bei akinančiai  balta vandens transporto priemonė savo išvaizda pribloškia, tad norisi kuo greičiau sulaukti tos minutės, kuomet bus galima patekti į jos vidų. Galima tik pasidžiaugti, kad šio katamarano privalumai  bei techninės savybės yra tokie pat puikūs, kaip ir jo išvaizda.

Detalė apie tai, jog keltas Ulysses yra ilgiausias automobilių keltas pasaulyje  leidžia daryti išvadą, kad būtent ši transporto priemonė garantuoja, kad visiems, norintiems iš Holyhedo į Dubliną persikelti automobiliu, tikrai užteks vietos.


LOADING ...