LOADING ...

Keltai į Vasterą

Vasteras – jaukus miestas ir puikus pasirinkimas šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Keleiviai kviečiami pačiuožinėti ant šalia miesto esančio įšalusio ežero. Šaltukui paspaudus miesto centrinė aikštė tampa čiuožykla po atviru dangumi. Tad nepamirškite pačiūžų ir nepraleiskite aktyvios pramogos. Sušalus užeikite į šalia esančią parduotuvę ir sušilkite su puodeliu arbatos ar kakavos, rankoje. Čia pat galėsite įsigyti šaunių suvenyrų.

Mieste yra nemažas vandens atrakcionų ir nuotykių parkas. Jame ne tik pasirūpinta vandens trasomis, tačiau įrengtos vandens žaidimų erdvės jauniausiems šeimos nariams. Tai gigantiškas, aštuonių aukštų pastatas, kuriame vienu metu linksmai pliuškentis gali iki 1,200 lankytojų.

Dviračių mėgėjai taip pat turi kuo džiaugtis. Vastero mieste vyksta dviračių žygiai. Dviračiais nuvykite į gyvūnų parką, netoli miesto. Tai linksma pramoga vaikams ir puikus edukacinis renginys tėveliams. Čia pamatysite triušius, beždžiones, avis ir kitus gyvūnus.
Miesto centre didingai stovi bažnyčia.
Praleidę bent kelias dienas Vasterio mieste būtinai skirkite laiko susipažinimui su Malme. Pasivaikščiokite šio miesto senamiesčiu. Skirkite laiko lankytinų objektų apžiūrai.


Keltai į Vasterą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Vasterą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Vasterą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelionė į Vasterą

Į ir iš Vaster miesto reguliariai važiuoja traukinys į Kastrup (praktiškai Kopenhagos priemiestis). Šį maršrutą aptarnauja „Oresundsbron” kompanija. Eresūno tiltu traukinys SJ 2000 skrieja daugiau nei 200 km./val. greičiu. Todėl kelionė iš Danijos į Švediją ir iš Švedijos į Daniją trunka mažiau nei pusę valandos. Traukinys šiuo maršrutu važiuoja kelis kartus per valandą.

Kodėl kelionė greitaeigiu traukiniu iš Kastrup į Vasterą yra patogiausias kelionės būdas?

Maršrutas Vasteras – Kastrup yra greitas ir patogus susisiekimo būdas tarp Švedijos ir Danijos ne tik dėl itin patogaus traukinio grafiko, tačiau ir komforto patiriamo kelionės metu. Juolab:

  • Kastrup – prie pat Kopenhagos esantis miestas. Jame yra didžiausias oro uostas regione. Vos kelios minutės iki Kopenhagos senamiesčio suteikia visapusišką judėjimo ir tolimesnės kelionės planavimo galimybę.
  • Vaster – malonaus poilsio vieta. Čia gausu pramogų visai šeimai.
  • Moderniu traukiniu kelionė pralekia nepastebimai. Traukinyje yra vonios kambarys, bevielis Wi–fi interneto ryšys.
  • Traukinys šiuo maršrutu važiuoja visą parą.
  • Galima įsigyti metinį bilietą ir gauti nemažą kompanijos siūlomą nuolaidą.