Keltas Kalė - Folkstounas

Kalė yra svarbus jūrų kelias, kuris Prancūziją  ir Angliją jungia ne tik keltais, bet ir traukiniais. Taip, taip, jūs perskaitėte teisingai – iš Prancūzijos į Angliją galite atvykti keliaudami ne tik keltu, bet  traukiniu, nepaisydami to, kad šias dvi šalis skiria jūra. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, jog tokia kelionė yra puikus pasirinkimas visiems tiems, kurie ieško galimybių, kaip į Angliją atvykti iš Prancūzijos, tačiau nenori vykti keltu. Šiai kelionei dar daugiau žavesio prideda tai, jog yra keliauja žavingu, visame pasaulyje labai garsiu La Manšo sąsiauriu. Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog ši kelionė turi dar kelis puikius privalumus: tai – labai trumpa kelionė (trunka vos 35 minutes, tad net ir tuo atveju, jei keliaujate su mažamečiais vaikais, galite būti tikri, kad ši kelionė tikrai nespės pabosti. Maža to, keliaujama ypač komfortabiliu traukiniu, tad tikrai neteks patirti jokių nepatogumų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kalė keltų terminalo

Adresas: Eurotunnel  62231 Coquelles

GPS koordinatės: 50.936315; 1.814964

Galite net neabejoti – išvykimas iš Kalė miesto keltų terminalo bus patogu, kadangi čia rasite viską, ko tik gali prireikti: negalintiems gyventi be naujausių žinių puikiai tiks Wi fi internetas; tie, kuriems trūksta informacijos gali užsukti į informacijos centrą, na, o nespėjusieji papusryčiauti, atpietauti ar pasimėgauti kava, galės tai padaryti užsukę į keltų terminale veikiančią parduotuvę.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turi prisiminti keliautojai, yra tas, jog registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo.

Atvykstama į Folkstouno keltų terminalą

Adresas: Eurotunnel Le Shuttle UK Terminal  Ashford Road Folkestone CT18 8XX

Tel: +44 (0) 8443 35 35 35

GPS koordinatės: 51.09338; 1.119278

Atvykę į Kalė keltų terminalą jūs rasite kavinę, informacijos centrą, galėsite pasinaudoti Wi fi ryšio internetu.

Traukinys vykstantys maršrutu Folkstonas – Kalė

Eurotunnel 9015

Eurotunnel 9015  - būtent taip yra pavadintas traukinys, kuriuo vyksta šio reiso keleiviai. Keliaudami šiuo traukiniu, turėsite puikią galimybė paskaityti knygą, klausytis muzikos, o išalkti neleis puikūs bei lengvi užkandžiai.


LOADING ...