Keltas Kanai - Portsmutas

Kanai yra jungtis tarp Prancūzijos ir Anglijos. Kiekvieną savaitę šimtai keliautojų ieško patogaus bei greito būdo, kaip iš Prancūzijos atvykti į Angliją. Akivaizdu, kad kelionė keltu yra puikus pasirinkimas, turintis daug dėmesio vertų privalumų. Kelionė  maršrutu trunka vos 6 valandas. Jos tikrai neprailgs, kadangi plaukiantys keltu turi galimybę rinktis įvairius laiko praleidimo būdus. Įvairūs  keltų išvykimo bei išvykimo laikai, suteikia daugiau galimybių patogiai planuoti savo kelionę.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kanai  keltų terminalo

Adresas: Quai de Vendeuvre, 14000 Caen, Prancūzija

Tel:+33 2 31 95 24 47

GPS koordinatės: 49.284013,-0.249698

Keltų terminale yra įrengtos patogios bei erdvios laukimo salės, mamos ir vaiko ir kambariai, veikia kavinė, kurioje galėsite  sušilti nuo kavos ar arbatos puodelio, užkąsti, veikia Wi fi interneto ryšys.

Registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Atvykę į terminalą sekite nuorodas – lengvai rasite registracijos vietą. Dar prieš išvykdami į terminalą atsakykite į klausimą: vyksite su automobiliu ar be jo. Veikia automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Portsmutas  keltų terminalą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Didžioji Britanija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Porthsmouth keltų terminalas yra pirmoji vieta, kuri jus pasitiks, kai atvyksite į šį miestą. Kad turėtumėte jėgų tęsti kelionę, užsukite išgerti kavos ar arbatos, paragauti užkandžių, jei trūksta informacijos apie vieną ar kitą kelionės objektą, ją sužinoti galėsite pasinaudodami Wi fi interneto ryšiu.

Keltai plaukiantys maršrutu Kanai - Portsmutas

Šiuo maršrutu plaukia du keltai – Mont St Michael ir Normandie. Šiame įspūdingame kelte yra viskas, ko reikia patogiai bei kokybiškai kelionei: patogios 8 tipų kajutės, užkąsti pakvies vienas iš kelių restoranų bei kavinių, tuo tarpu, kad laisvalaikis neprailgtų, siūlomi įvairūs pasirinkimai. Vienu metu šia transporto priemone gali  keliauti 2 200 keleivių, telpa 800 automobilių, įrengtos 224 kajutės. Tai – dar vienas keltas, kuriuo vyksta keleiviai, pasirinkę šį maršrutą. Kelionės juo yra vykdomos jau nuo 1991 metų. Šiame kelte kiekvienas keleivis pasijaus ypatingu: prašmatnios kajutės, restoranai, kavinės, pramogos sukurs įsimintiną kelionę, kurią norėsis pakartoti dar ir dar kartą.


LOADING ...