Keltas Kapelskaras - Mariehamnas

Maršrutas Kapelskaras - Mariehamnas yra komfortiška ir greita susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Alandų salų. Alandų salų ir Švedijos gyventojams keliauti po Skandinaviją. Juk Kapelskaras yra vos už valandos kelio nuo Švedijos sostinės – Stokholmo, o Mariehamnas – unikalus miestas ir Alandų salų sostinė. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie pusantros valandos. Smagiai praleistas laikas kelte praskrieja kaip viena minutė.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kapelskaro keleivių terminalo:

Adresas: Viking Line, Kapellskär, 760 15 Gräddö, Švedija

GPS koordinatės: 59.762496, 19.036611

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta pirmame terminalo aukšte. Keleivių su transporto priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus dviems valandoms iki grafike nurodyto keltų išplaukimo laiko.

Judėjimo negalią turinčių keleivių prašoma paskambinti nurodytais kontaktais personalui, kad jie galėtų užtikrinti tinkamą pasitikimą.

Keleivių su dviračiais registracija vyksta kartu su keleiviais vykstančiais su transporto priemonėmis.

Atvykstama į Mariehamno keleivių terminalą

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keltai plaukiantys maršrutu Kapelskaras - Mariehamnas

Kapelskaras – Mariehamnas maršrutu plaukia kompanijos Viking Line keltas. Laivas Rosella šį maršrutą nuplaukia vos per pusantros valandos.

Jaukus ir modernus keltas Rosella garantuoja nepakartojamus kelionės įspūdžius kiekvienam keleiviui. Čia vaikų laukia žaisminga žaidimo erdvė.

  • Laive dirbantys virtuvės šefai garsėja profesionalumu ir gebėjimu nustebinti keleivius skaniausiais patiekalais, o už lango kvapą gniaužiantis Baltijos jūros vaizdas prikausto dėmesį ir suteikia neišdildomų įspūdžių.
  • Kelte Rosella yra gausu parduotuvių, barų ir kitų pramogų. Keliaudami jūra būtinai apsilankykite laivo parduotuvėse ir apžiūrėkite aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius, bei garsiausių prekinių ženklų produkciją. Galėsite pasirinkti suvenyrų ar kelionei reikalingų daiktų iš plataus asortimento kosmetikos, parfumerijos, alkoholio, žaislų ir k.t.
  • Kruiziniu laivu vienu metu gali plaukti daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių. Visus Juos nustebins parodos ir vakaro programos, karaokė vakarėliai, pramoginiai šou. Taip pat kelte yra SPA centras.

LOADING ...