Keltas Kapelskaras - Nantalis

Kapelskaras - Nantalis yra komfortiška ir greita susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Suomijos. Suomijos ir Švedijos gyventojams keliauti po Skandinaviją. Juk Kapelskaras yra vos už valandos kelio nuo Švedijos sostinės – Stokholmo, o Nantalis – unikalus miestas su gausybe nuotykių parkų. Smagiai praleistas laikas kelte, kuris trunka apie aštuonias - devynias valandas, praskrieja kaip viena minutė.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kapelskaro keleivių terminalo:

Adresas: Kapellskär, 760 15 Gräddö, Švedija

GPS koordinatės: 59.7189, 19.0658 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Bilietų pardavimas baigiasi likus šešioms valandoms iki išvykimo. Keleivių registracija vyksta kelte. Procesas prasideda likus 2:30 val. iki išplaukimo, o pasibaigia likus valandai iki išplaukimo.

Keleivių be transporto priemonių registracija vyksta kitur, nei su transporto priemonėmis. Judėjimo negalią turinčių keleivių prašoma paskambinti nurodytais kontaktais personalui, kad jie galėtų užtikrinti tinkamą pasitikimą.

Keleivių su dviračiais registracija vyksta kartu su keleiviais vykstančiais su transporto priemonėmis. 

Atvykstama į Nantali keleivių terminalą

Adresas: Satamatie 11, 21100 Naantali, Suomija

GPS koordinatės: 60.4667, 22.0500

Keltai plaukiantys maršrutu Kapelskaras - Nantali

Kapelskaras – Nantali maršrutu plaukia du šiuolaikiški Finnlines keltai: Finnclipper ir Finnfellow. Vykstant šiuo maršrutu kelionė trunka apie aštuonias -  devynias valandas.

Keltais galima plaukti kartu su savo augintiniais. Taip pat laivai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių asmenų poreikių.

Finnlines keltai jau tapo sėkmingos kelionės garantu, laivuose dirbantys virtuvės šefai garsėja profesionalumu ir gebėjimu nustebinti keleivius skaniausiais patiekalais, o už lango kvapą gniaužiantis Baltijos jūros vaizdas prikausto dėmesį ir suteikia neišdildomų įspūdžių. 

Finnclipper

Jaukus ir modernus keltas Finnclipper garantuoja nepakartojamus kelionės įspūdžius kiekvienam keleiviui. Čia vaikų laikia žaisminga žaidimo erdvė. Tuo  tarpu, tėveliai galės atsikratyti streso, laive, esančioje treniruoklių ir sporto salėje.

Finnfellow

Kelte Finnfellow yra gausu parduotuvių, barų ir kitų pramogų. Keliaudami jūra būtinai apsilankykite laivo parduotuvėse ir apžiūrėkite aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius, bei garsiausių prekinių ženklų produkciją. Galėsite pasirinkti suvenyrų ar kelionei reikalingų daiktų iš plataus asortimento kosmetikos, parfumerijos, alkoholio, žaislų ir k.t.


LOADING ...