Keltas Kapelskaras – Paldiski

Keltų linija Kapelskaras – Paldiski jau ne vienerius metus yra populiari jungtis tarp Rytų Europos ir Švedijos Ne tik estams, bet ir visiems Baltijos rytinės pakrantės šalių  gyventojams šis maršrutas yra patogus susisiekimas su Švedija, ypač jos sostine Stokholmu, kuri yra vos už 90 km nuo Kapelskaro. O ir Paldiski uostas yra vos už 50 km nuo Estijos sostinės Talino, tad maršrutas išties patogus daugeliui keliautojų.  Nuo vieno Baltijos jūros kranto iki kito – tik 9 valandos patogios kelionės šiuolaikiniame kelte.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kapellskärs hamn

Adresas: DFDS Seaways AB, Kapellskärs hamn, 760 15 GRÄDDÖ 76015 Gräddö, Švedija.

GPS koordinatės: platuma: 59°43'05.8", ilguma: 19°03'58.0"

Keltų terminale yra restoranas, bankomatas, belaidis internetas, liftas.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda 3 val. iki kelto išplaukimo, baigiasi 1 val. iki kelto išplaukimo.

Atvykstam į Keltų terminalą Paldiski

Adresas: DFDS Seaways OÜ, Notrhern Port of Paldiski, Peetri 11, 76805 Paldiski, Estija

GPS koordinatės: platuma: +59° 20' 50.62", ilguma: +24° 3' 28.56"

Keleivių terminalas atlieka tik pagrindines registracijos funkcijas, tačiau jame galima rasti kavinukę, parduotuvėlę, taksomatą. Keltų atvykimo ir išvykimo metu galima naudotis patalpomis ir praėjimais neįgaliesiems.

Keltas plaukiantys maršrutu Paldiski – Kapelskaras

Kapelskaras – Paldiski plaukia DFDS Seaways keltas Liverpool Seaways.  Sąlyginai nedidelis, 1997 metais pastatytas keltas gali pervežti 312 keleivių. Tai šiuolaikinis keltas, užtikrinantis patogią kelionę.

Kelte yra įrengtos 276 vietos kajutėse bei 36 sėdimų vietų salone. Kelte įrengtos specialios kajutės keliaujantiems su naminiais gyvūnais bei neįgaliesiems – tereikia pasirinkti atitinkamus bilietus pirkimo metu. Kad kelionė neprailgtų, Liverpool Seaways kelte veikia jaukus kapitono baras su gausia alaus kolekcija, savitarnos restoranas nepaliks nė vieno alkano, o vaikų žaidimų kambaryje visuomet klega vaikų juokas.


LOADING ...