Keltas Karlshamnas- Klaipėda

Karlshamnas – Klaipėda yra puiki jungtis tarp Skandinavijos ir Rytų Europos. Švedijos, Danijos, Norvegijos šalių gyventojams tai patogus maršrutas norint pasiekti Rytų Europą. Kelionė keltu daugeliui yra duag patogesnė - vos viena naktis kelte pramogaujant ar ilsintis ir jau pasiekiamas kelionės tikslas, kai tuo tarpu vykstant kitu būdu, pavyzdžiui, automobiliu, kelionė trunka kelias dienas ir yra išties varginanti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Karlshamno Keltų Terminalo

Adresas: DFDS Seaways AB, Södra Stillerydsvägen 127, SE-374 93 Karlshamn, Švedija.

GPS koordinatės: platuma: N 56º 9' 45.30", ilguma: E 14º 48' 59.68" 

Keleivių registracija išvykstant

Keltų terminalo pastatas yra priešais įvažiavimą. Keleivių registracija vyksta antrame pastato aukšte.

Keleiviai su ar be automobilių bei sunkiasvoris transportas turi atvykti registracijai 2 valandas prieš išvykstant keltui. Transportas su pavojingais kroviniais turi atvykti registracijai 3 valandas prieš kelto išvykimą.

Atvykstama į Centrinį Klaipėdos terminalą

Adresas: Centrinis Klaipėdos Terminalas, Baltijos pr. 40, LT-93239, Klaipėda, Lietuva.

GPS koordinatės: platuma: N55 º 41'03", ilguma: E21º 08'40"​​​​

Keltai plaukiantys maršrutu Karlshamnas – Klaipėda

Karlshamnas – Klaipėda maršrutu plaukia trys DFDS Seaways keltai: Optima Seaways, Patria Seaways ir Victoria Seaways. Tai šiuolaikiniai keltai, užtikrinantys patogią kelionę. Šiais keltais galima keliauti su gyvūnais – tereikia pažymėti perkant bilietą. Visi keltai pritaikyti neįgaliems keleiviams, juose įrengta ir bent viena kajutė pritaikyta turintiems judėjmo negalią.

Optima Seaways

1999 metais pastatytame kelte Optima Seaways įrengtos 252 vietos kajutėse bei 72 vietos sėdimų vietų salone.  Bilietų užsakymo metu galėsite pasirinkti iš 66 įvairaus tipo kajučių.

Patria Seaways

Keltas Patria Seaways pastatytas 1992 metais, jame įrengtos 209​ vietos kajutėse bei 51 vieta sėdimų vietų salone. Užsakant bilietus, galite pasirinkti iš 87 įvairaus tipo kajučių,kurių daugelis su dideliais panoraminiais iliuminatoriais. Keliaujančius šiltuoju metų laiku, maloniai nustebins lauko baras -išskirtinė galimybė atsigaivinti atvirame denyje ir pasimėgauti saulėlydžiu.

Victoria Seaways

Victoria Seaways keltas buvo pastatytas 2009 metais, kelte yra įrengtos 399 vietos kajutėse bei 116 sėdimų vietų salone. Naujame ir moderniame kelte įrengtos 114 įvairaus tipo kajučių, didelė dalis jų erdvios ir komfortiškos.

DFDS Seaways keltuose plaukiančiuose maršrutu Karlshamnas – Klaipėda keleiviai tikrai ras kaip turiningai praleisti vakarą. Skonio receptorius pamalonins savitarnos restoranas sočiai vakarienei arba užsakomųjų patiekalų restoranas Mare Balticum jaukiam ilgesingam vakarui. Visuose keltuose iki vėlumos veikia du barai, kur galima ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir jaukiai įsitaisius užbaigti dienos darbus, veikia bevielis internetas. Vaikai galės linksmai leisti laiką vaikų žaidimo kambaryje, kol tėveliai apžiūrės dovanų parduotuves.


LOADING ...