Keltas Karlskrona - Gdynia

Maršrutas Karlskrona - Gdynia  jau daug metų yra populiariausia susisiekimo jungtis tarp Skandinavijos šalių ir Lenkijos. Gdynia yra svarbiausias ir judriausias Lenkijos uostas, Karlskrona – unikalus Švedijos miestas – jo teritorija apima net trisdešimt tris salas. Taip pat keliauti galite savo automobiliu, todėl nuvykus nereiks ieškoti transporto nuomos punkto. Kelionė jūra trunka dvylika valandų, tačiau visos kelionė metu galite ramiai pailsėti arba smagiai papramogauti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš terminalo Verko:  

Adresas: Terminalas Verko, 6047, Lyckeby, Švedija

GPS koordinatės: 56,1646 , 15,6308

Keleivių terminale galite ne tik susitvarkyti visus formalumus, tačiau jame galima rasti parduotuvėlę, taksomatą, mamos ir kūdykio kambarį.

Vykstantys su augintiniais, užsiregistravę, gali ramiai palaukti išvykimo salėje keleivių laipinimo procedūros. Kad laukimas neprailgtų galite pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu ar atsigerti kavos terminale esančioje kavinėje.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trim valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi likus dviem valandom iki inkaro pakėlimo.

Atvykstam į  Gdynia keltų terminalą:

Adresas: Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81156 Gdynia, Lenkija

GPS koordinatės: 54.546682, 18.502862

Kelte keleivių patogumui įrengta parduotuvė, kavinė, išvykimo salėje galima naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. Priešais terminalą yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra galimybė palikti automobilį ilgalaikiam arba trumpalaikiam saugojimui.

Keltas plaukiantys maršrutu Karlskrona – Gdynia

Karlskrona – Gdynia maršrutu plaukia net trys Stena line keltai: Stena Spirit, Stena Baltika ir Stena Vision. Tai yra modernūs keltai, atitinkantys aukščiausios kokybės standartus.

Laivuose yra įrengtos erdvios kajutės bei sėdimos vietos salone, bei specialios kajutės keliaujantiems su gyvūnais.

Keltuose vaikai laukiami vaikų žaidimų kambariuose, keleiviai kviečiami į puikius barus atvirame denyje, bei gurmanų išgirtus restoranus.

Keliaujant nepraleiskite progos atvirame denyje pasigrožėti jūros panorama, bangų muša arba apsilankyti SPA centre. Kelte rasite puikią šokių salę, video žaidimų erdvę.

Laivais galite keliauti drauge su augintiniais. Juk atostogos turi būti visai šeimai. Jums tereikia nepamiršti gyvūno dokumentų, o taip pat apie augintinį pranešti bilietų rezervacijos metu.

Visuose keltuose veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys.


LOADING ...