Keltas Kerkvolas - Aberdynas

Kerkvolas yra svarbus jūrinis taškas ir jungtis, kuris jungia Orknio salas ir Škotiją. Nors  gyvenimas salose yra iš tiesų žavingas, romantiškas ir atrodo net pats laikas čia bėga šiek tiek lėčiau, susiekimas neretai  būna labai ribotas ir visa tai todėl, kad atvykti į salą arba iš jos išvykti yra gerokai sunkiau – to nepadarysi vien tik nuosavu automobiliu ar autobusu, yra reikalingi ir papildomi sprendimai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent tokiais atvejais, tobulu pasirinkimu tampa kelionė keltu – greita, saugu, patikima, o svarbiausias – tai išeitis, leidžianti pasiekti vietovę, nuo kurios jus dabar skiria jūra.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kerkvolo keltų terminalo

Nors Aberdyno keltų terminalo darbo laikas yra ribotas, ko gero, tai yra vienintelis trūkumas, kurį turi šis  terminalas – jame rasite viską, ko gali prireikti keliautojui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Planuojant savo kelionę savo skirti ypatingą dėmesį registracijai, kadangi jos neatlikę asmenys netenka teisės plaukti keltu.  Tačiau gera žinia ta,  kad registracijos procesas yra labai lengvas ir paprastas, todėl tikrai nesukels nesklandumų, svarbiausia – jų nepadaryti paties. O taip tikrai galinutikti gali tuo atveju, jei atvyksite pavėlavę. Kad nepavėluotumėte,  būtina prisiminti, kad registracija prasideda likus dviem  valandoms iki išvykimo.

Atvykstama į Aberdyno keltų terminalą

Adresas: Harbour Office  16 Regent Quay  Aberdeen AB11 5SS

Tel: +44 (0)1224 597000

GPS koordinatės: 57.1526 2.1100

Svarbiausias dalykas, kurį vertėtų įsiminti prie atvykstant į šį keltų terminalą, yra tas, jog čia nėra bagažo saugyklos, todėl tai gali suteikti tam tikrų nepatogumų: jei turėsite nemažai laiko ir panorėsite  aplankyti miestą, atminkite, jog jus patiems teks pasirūpinti bagažu.

Keltai plaukiantys maršrutu Aberdynas – Kerkvolo

Hamnavoe

Tai  - vienas iš keltų, kuriuo plaukia šio reiso dalyviai. Kelte galima pramogauti įvairiais būdais, todėl net nepastebėsite, kaip prabėgo kelionės laikas.

Hjatland

Tai keltas, kuris sužavės visus,  mėgstančius ekonomiškus sprendimus. Tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad šio kelto keleiviai neturės galimybės mėgautis pramogomis – jų sąrašas iš tiesų  yra didelis.

Hrossey

Skanus maistas, smagi muzika, erdvūs deniai ir jaukios kajutės.


LOADING ...