Keltas Kerkvolas – Lervikas

Kerkvolas yra jungtis tarp dviejų Škotijai priklausančių miestų: Kerkvolo ir Lerviko. Škotijos šiaurėje išsidėsčiusios salos gerokai nutolę viena nuo kitos, todėl iš vieno miesto keliauti į kitą patogiausia yra keltu. Ši transporto priemonė užtikrina patogų, greitą ir saugų keliavimo būdą, todėl keltis keltu bus vienas malonumas. Juo labiau kad puikūs keltai užtikrina, jog kelionėje nenuobodžiausite, o ja mėgausitės. Maža to, kelionė keltu su mažu vaiku visiškai nekels jokių rūpesčių. O jei keliaujate su gyvūnais, tai keltas irgi bus vienas geriausių pasirinkimų, nes didžioji dalis keltų yra „draugiški“ gyvūnams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kerkvolo keltų terminalo

Adresas: Hatstono krantinė, Kerkvolas, Orknio salos, KW15 1RQ, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 58.985862, -2.960300

Kerkvolo keltų terminale rasite esminius dalykus, paslaugas, kurių gali prireikti prieš kelionę. Čia įrengti patogūs liftai, taip pat specialiai neįgaliesiems pritaikyti įėjimai, praėjimai, tualetai. Terminale veikia karštų bei šaltų gėrimų automatai, todėl turėsite platų pasirinkimą troškuliui numalšinti.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija vykdoma prieš išvykimą, tad jei norite sklandaus registravimo proceso, atvykite į terminalą likus ne mažiau kaip valandai iki kelto išplaukimo. Keleiviai registruoti pradedami likus dviem valandoms iki išvykimo. Jei vykstate su transporto priemone, turėkite visus jos dokumentus, kad nesutrikdytumėte registracijos proceso. Galutinė registracija – 30 minučių iki išvykimo.

Atvykstama į Lerviko keltų terminalą

Adresas: Holmsgarth terminalas, Holmsgarth, Lervikas, ZE1 0PR, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 60.163025, -1.156247

Lerviko keltų terminale rasite esminius dalykus ir paslaugas, kurios bus aktualios atvykus į kitą miestą. Čia veikia turizmo informacinis stendas, kuris bus naudingas ir tada, jei keliaujate turistiniais tikslais, ir tada, jei į Lerviką atvykstate, pavyzdžiui, darbo reikalais. Taip pat terminale veikia taksofonas, patogus liftas ir neįgaliesiems pritaikyta infrastruktūra: tualetai, įėjimai, patogūs perėjimai.

Keltai plaukiantys maršrutu Kerkvolas - Lervikas

Jei pasirinkote kelionę iš Kerkvolo į Lerviką keltu, tai galite būti tikri, kad keliausit saugiai, patogiai ir operatyviai. Šiuo maršrutu plaukiantys keltai „Hjaltland“ ir „Hrossey“ yra ne kruiziniai, bet visiškai saugūs bei patikimi, tad užtikrins sklandžią kelionę.


LOADING ...