Keltas Kingstonas prie Halo - Roterdamas

Kingstonas prie Halo yra vienas iš 21 vieno Anglijos uostų, o taip pat ir vienas iš tų uostų, kurio lankytojai turi galimybę vykti į Olandiją: būtent iš šio uosto yra vykdomas maršrutas Kingstonas prie Halo – Roterdamas.  Toks maršrutas tampa bene pačiu patraukliausiu keliavimo būdu norintiems pasiekti šį miestą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kingstonas prie Halo keltų terminalo

Adresas: P&O Ferries North Sea Ferries Ltd HullFerry Terminal 1 King George Dock Hedon Road Hull HU9 5PS  United ingdom

Tel: 0800 130 0030

GPS koordinatės: 53.745593,-0.282862

Keltų terminale veikia kavinė, internetas, mamos ir vaiko kambarys, įrengtos erdvios laukimo salės.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Sakoma, kad svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti prieš išeidami iš namų ir vykdami į kelionę, yra įsitikinti, ar su savimi pasiėmėte  visus būtinus dokumentus bei pinigus, tuo tarpu svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti atvykę į kelionės vietą, yra registracija. Tai galioja ir šiuo atveju, kuomet ketinate plaukti keltu. Registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Dar prieš atvykstant į keltų terminalą yra svarbu apsispręsti, ar kelionę tęs ir jūsų automobilis. Jei ne, palikite jį automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Roterdamas keltų terminalo

Adresas: P&O Ferries Beneluxhaven Luxemburgweg 2 Havennummer 5805 3198 LG Europoort (Rotterdam)

Netherlands

GPS koordinatės: 51.938882,4.137161

Atvykę į šį keltų terminalą rasite jaukias laukimo sales, informacijos centrą, parduotuvę, mamos ir vaiko kambarį, galėsite naudotis internetu.

Keltai plaukiantys maršrutu Kingstonas prie Halo - Roterdamas

Iš Hull uosto į Rotterdam plaukiama vienu iš kelių modernių keltu. Kelionė  iš vieno uosto į kitą trunka 12 valandų, tad išvykimo laikai dažniausia yra vėlai vakare – kad nakties metu ramiai galėtumėte jaukioje kajutėje. Kajutėms įrengti panaudoti modernūs sprendimai, kurie leis pasijusti taip, lyg nakvotumėte savo namuose. Tačiau tai dar ne viskas – puikūs pusryčiai jūsų lauks kelto restorane arba kavinėje – teliks išsirinkti vieną iš daugybės patiekalų, kuris primintų namus ir jūsų artimiausių žmonių gamintus pusryčius. Tačiau ir tai dar ne viskas – jei vakare miegoti nesinorės, atminkite jog tai yra puikus metas pramogoms, kurių tikrai netrūks.

Spirit of Britain

Kelionė  iš vieno uosto į kitą trunka 12 valandų, tad išvykimo laikai dažniausia yra vėlai vakare – kad nakties metu ramiai galėtumėte jaukioje šio kelto kajutėje.

Spirit of France

Kajutėms įrengti panaudoti modernūs sprendimai, kurie leis pasijusti taip, lyg nakvotumėte savo namuose.

Pride of Cantebury

Puikūs pusryčiai jūsų lauks kelto restorane arba kavinėje – teliks išsirinkti vieną iš daugybės patiekalų, kuris primintų namus ir jūsų artimiausių žmonių gamintus pusryčius.

Pride of Kent

Jei ramiai ilsėtis nesinorės, atminkite jog tai yra puikus metas pramogoms, kurių tikrai netrūks.

Pride of Burgundy

Pagalvota apie visus šeimos narius: tiek vaikai, tiek tėvai ras jiems skirtų pramogų.


LOADING ...