Keltas Kingstonas prie Halo - Zebrugas

Kingstonas prie Halo  - vienas iš Anglijos uostų, atveria puikią galimybę pasiekti Belgiją, galite pamiršti lėktuvų bilietų  paieškas ir rezervaciją, jų pirkimą, nuobodų laukimą oro uosto salėje – keliauti galite ir kitaip: greičiau, paprasčiau, o taip pat išvengti būtinybės derintis prie skrydžių laiko – keltai iš Hull į Zeebrugge vyksta kiekvieną dieną. Toks dildeis išvykimų laikų skaičius užtikrina, kad jūsų kelionė vyks tuomet, kuomet jums to iš tiesų reikia.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kingstonas prie Halo keltų terminalo

Adresas: P&O Ferries North Sea Ferries Ltd HullFerry Terminal 1 King George Dock Hedon Road Hull HU9 5PS

United Kingdom

Tel: 0800 130 0030

GPS koordinatės: 53.745593,-0.282862

Šiame keltų terminale yra įgyvendinti visi infrastruktūriniai sprendimai, kurių reikia, kad keliautojai jaustųsi patogiai: veikia mamos ir vaiko kambarys, kavinė, siūlanti įsigyti karštų bei gaiviųjų gėrimų ar užkandžių, o ilgas laukimo valandas tikrai sutrumpins internetas.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Vos tik atvyksite į šį keltų terminalą, atminkite, jog pirmasis veiksmas, kurį turite atlikti yra ne kavos pertraukėlė ar naršymas internete, o – keleivių registracija. Jei keltu plauks ir jūsų automobilis, tokiu atveju užregistruoti teks ir jų. Na, o tuo atveju, jei keltu vyksite be automobilio, pasinaudokite automobilių stovėjimo aikštelės paslaugomis. Bus idealu, jei joje vietą rezervuosite iš anksto.

Atvykstama į Zebrugas keltų terminalo

Adresas: Isabellalaan 1, 8380 Zeebrugge, Belgija

Tel: +32 50 54 32 11

GPS koordinatės: 51.339341,3.186665

Atvykę į šį keltų terminalą rasite  kavinę, tad galėsite pasimėgauti ramia kavos pertraukėle. Visą svarbiausią informaciją rasite informacijos centre.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Kingstonas prie Halo - Zebrugas

Iš Kingstonas prie Halo - Zebrugas vyksite vienu iš kompanijos Po ferries keltų: Spirit of Britain, Spirit of France, Pride of Cantebury, Pride of Kent, Pride of Burgundy. Nepriklausomai nuo to, kokiu keltu keliausite, kiekviename iš jų rasite patogias ir gražias kajutes, daug zonų, kuriose galėsite vaikščioti su augintiniais. Skaniai pavalgyti ar lengvai užkąsti pakvies restoranai bei kavinės, o klubuose ir baruose galėsite smagiai praleisti likusias valandas.

Spirit of Britain

Kelte rasite patogias ir gražias kajutes, daug zonų, kuriose galėsite vaikščioti su augintiniais.

Spirit of France

Skaniai pavalgyti ar lengvai užkąsti pakvies restoranai bei kavinės, o klubuose ir baruose galėsite smagiai praleisti likusias valandas.

Pride of Cantebury

Kelionė jūra keltu turi daug puikių privalumų, kurių negali pasiūlyti jokia kita transporto priemonė – tą patį galima pasakyti ir tuomet, kai kalbame apie šį keltą.

Pride of Kent

Kaip ir kiti šios kompanijos keltai, šis keltas turi puikiai įrengtas kajutes, maitinimo įstaigas, veikia parduotuvė.

Pride of Burgundy

Erdvūs deniai, stilingas baras, zonos jūsų augintiniams – visa tai gali pasiūlyti šis keltas.


LOADING ...