Keltas Kiogė – Rionė

Maršrutas Kiogė – Rionė yra greita ir patogi susisiekimo jungtis tarp Jutlandijos ir Danijai priklausančios Bornholmo salos. Kiogė yra vos keturiasdešimt kilometrų nutolęs miestas nuo šalies sostinės – Kopenhagos. Tai judrus uostamiestis, kuris palaiko keltų jungtis su visomis skandinavijos šalimis. Tuo tarpu Rionė yra lyg vartai į Bornholmo salą. Tai vienintelis salos uostas ir beveik vienintelis (dar yra oro uostas) susisiekimo būdas su žemynine Skandinavija.  Uostas palaiko keltų jungtis su Vokietija, Švedija ir k.t. Kelionė šiuo maršrutu trunka penkias valandas ir 30 min. Tačiau smagiai pramogaujant laikas neprailgsta.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kiogės keleivių terminalo:

Adresas: Koge Havn, Havnen 39, Kiogė, Danija.

GPS koordinatės:  55.455591, 12.194368.

Prie terminalo pastato yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Sumokėti už paslaugą galima tik grynais pinigais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių terminale informacijos darbo laikas: Pirmadienis – Ketvirtadienis: 07.00 val. –  16.00 val., Penktadienis: 07.00 val. – 13.00 val.. Keltai į Rionę išvyksta du kartus per dieną. Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki keltų grafike nurodyto išvykimo laiko. Laikas gali keistis, todėl stebėkite infromaciją bilietų rezervacijos metu.

Keleivių registracija be transporto priemonių ir su jomis vyksta skirtingose vietose. Todėl stebėkite nurodomuosius ženklus.

Atvykstama į Rionės keltų terminalą:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Terminale yra jauki kavinė, šalia terminalo pastato automobilių stovėjimo aikštelė, suvenyrų krautuvė.

Keltai plaukiantys maršrutu Kiogė – Rionė

Maršrutu Kiogė – Rionė plaukia keltas Hammerodde. Maršrutą aptarnauja Bornholmstrafikken keltų operatorius. 2005 – ais metais pastatytas ir po penkių metų atnaujintas keltas yra ramios kelionės garantas. Čia nėra trankių klubų ar muzikos erdvių, kuriose keleiviai galėtų šėlti per naktį. Tačiau keleiviai kviečiami į jaukią poilsio zoną, kurioje jie gali pažaisti stalo žaidimus ar smagiai praleisti laiką (paskaityti knygą, pasišnekučiuoti su visu biūriu draugų, šeima). Kelte Hammerodde keleivių laukia vaišės restorane ir platus prekių (kosmetikos, maisto ir parfumerijos gaminių) asortimentas parduotuvėse. Taip pat:

  • Keltu Hammerodde keliauti galima su augintiniais.
  • Keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.
  • Keliauti galima nuosavu transportu.

LOADING ...