Keltas Klaipėda – Kylis

Klaipėda – Kylis yra patogus maršrutas jungiantis Lietuvą su Šiaurės Vokietija. Lietuvos, Latvijos bei aplinkinių šalių gyventojams tai patogus maršrutas norint pasiekti Centrinę Europą arba Šiaurės Vokietiją. Kelionė keltu nelyginamai patogesnė - tik viena naktis kelte pramogaujant ar ilsintis ir jau pasiektas kelionės tikslas, kai tuo tarpu vykstant automobiliu, kelionė aplenkiant jūrą trunka porą dienų ir yra išties varginanti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Tarptautinės jūrų perkėlos

Adresas: Tarptautinė jūrų perkėla, Perkėlos g. 10, LT-93270, Klaipėda, Lietuva.

GPS koordinatės: platuma: N55 º 39' 29.39", ilguma: E21 º 08' 52.41" 

Keleivių registracija išvykstant

Keltais vykstančių keleivių be automobilių registracija vykdoma I-me terminalo pastato aukšte, keleivių laukimo salėje. Keleivių su automobiliais registracija vyksta priešais terminalo pastatą.

Keleiviai be ir su automobiliais bei sunkiasvoris transportas turi atvykti 2 valandas prieš išvykstant keltui. Transportas su pavojingais kroviniais turi atvykti 3 valandas prieš kelto išvykimo.

Atvykstama į Ostuferhafen terminalą

Adresas: DFDS Seaways Baltic GmbH, Ostuferhafen 15, 24149 Kylis, Vokietija

GPS koordinatės: platuma:  54⁰ 19‘ 59.05“, ilguma: E 10⁰ 10‘ 34.80

Keltai plaukiantys maršrutu Klaipėda – Kylis

Maršrutu Kalipėda – Kylis kasdien plaukia DFDS Seaways keltai Athena Seaways ir Regina Seaways. Tai šiuolaikiniai keltai, kuriuose didelis dėmesys skiriamas kelionės patogumui užtikrinti. Šiais keltais gali vykti ir jūsų naminis gyvūnas, tereikia įsigyti specialų bilietą. Visi keltai pritaikyti neįgaliems keleiviams, juose įrengta ir bent viena kajutė pritaikyta turintiems judėjimo negalią.

Athena Seaways

Keltas Athena Seaways yra pastatytas 2010 metais, jame įrengtos 436 vietos erdviose kajutėse bei 112 sėdimų vietų bendrame salone. Užsakant bilietus, galėsite rinktis iš 112 įvairaus tipo kajučių su visais patogumais. Kelte veikia du barai, du restoranai, vaikų žaidimų kambarys bei dovanų parduotuvė.

Regina Seaways

Modernus Regina Seaways keltas pastatytas 2010 metais, jame įrengta 414 vietų patogiose kajutėse ir 118 vietų erdviame salone. Bilietų užsakymo metu galėsite pasirinkti iš 114 įvairaus tipo kajučių su visais patogumais. Kelte pagal geriausias DFDS tradicijas veikia du barai, du restoranai, vaikų žaidimų kambarys bei dovanų parduotuvė.


LOADING ...