Keltas Kopenhaga - Oslas

Keltų linija Kopenhaga – Oslas yra itin patogus susisiekimo būdas norint pasiekti kitą jūros krantą ir turėti galimybę keliauti su savo automobiliu. Šis maršrutas ne tik jungia Daniją su Norvegija, tačiau nemažai keliaujančių pasinaudoję maršrutu sutrumpina kelionę iš Anglijos į Švediją ar Norvegiją ar iš Norvegijos  į pietų Švediją per Daniją. Oslas yra vos už 128 km nuo Švedijos sienos, o Švediją nuo Danijos skiria Eresūno tiltas. Daniją nuo Jungtinės Karalystės skiria keliasdešimt kilometrų, kuriuos per kelias valandas galima nuplaukti kompanijos DFDS Seaways keltais. Taigi maršrutas išties daug kam patogus.

Keltas iš Kopenhagos į Oslą išplaukia po pietų. Kitą rytą iš kelto galima jau stebėti įspūdingos Oslo fjordus.  Kelionės keltų trukmė yra apie 17 valandų. Taigi vakare praleidus linksmai laiką restorane ar bare bei pailsėjus patogioje ir šiuolaikiškoje kelto kajutėje, galima tęsti kelione nuosavu automobiliu po Oslą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kopenhagos keltų terminalo

Adresas: Copenhagen International Ferry Port ,  30 Dampfærgevej, DK-2100 Copenhagen, Denmark.

GPS koordinatės: 55-41.933N 12-34.692E​

Įsiregistravimas ir įlaipinimas prasideda 14:30, o vartais užsidaro 15:45. Atvykite bent 45 min prieš įlaipinimo pabaigą, kad užtektų laiko registracijai ir nereikėtų skubėti . 

Kopenhagos uostas yra šiaurės rytų rajone, kur dokų ir krantinių labirintas apipina kanalo žiotis, įsiskverbia link miesto centro ir Oresundo sąsiaurį. Tai didelis ir modernus uostas. Keltų terminalo pastatas yra modernaus dizaino, įkurtas prie nedidelės prieplaukos, priešais ilgą Langelinie krantinę. Prie keltų terminalo yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galite palikti savo automobilį. Terminale yra tualetas, veikia parduotuvės.

Atvykstama į Oslo keltų terminalą

Adresas: Akershusstranda 31,  0150 Oslo, Norway.

GPS koordinatės: 59-91273N, 10-74609E 

Keltai plaukiantys maršrutu Kopenhaga – Oslas

Maršrutu Kopenhaga – Oslas reguliariai plaukia du kompanijos DFDS Seaways keltai Pearl Seaways ir Crown Seaways. Tai dideli keltai, kuriais gali plaukti per 1700 keleivių. Tiek Pearl Seaways, tiek Crown Seaways jau ne pirmus metus džiugina Skandinavijos maršrutais plaukiančius, o 2014 metais abu keltai buvo iš pagrindų renovuoti bei pritaikyti maršruto keleiviams pagal šiuolaikinius komforto standartus. Erdvios ir šviesios bendrosios erdvės, jaukios ir patogios kajutės, kavinės, barai, dovanų parduotuvės  – visa tai moderniuose keltuose.


LOADING ...