Keltas Korkas - Roskofas

Korkas yra jungtis tarp Airijos ir Prancūzijos, galinti  tapti puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori keliauti vandens transportu. Kelionių ekspertai bei jau patyrę keliautojai puikiai žino, kad vandens transporto priemonės turi labai daug privalumų: galimybė kelionės tikslą pasiekti greitai, patogiai bei nebrangiai yra svarbiausi privalumai. Nesunku pastebėti, kad greitis, komfortas bei nedidelė kaina yra svarbiausi kriterijai, į kuriuos dėmesį kreipia keliautojai, ieškodami atsakymo į klausimą, kokią transporto priemonę ir kokį keliavimo būdą pasirinkti. Belieka tik pridurti, kad jei norite keliauti greitai, saugiai bei nebrangiai, verta rinktis keliones keltu. Kelionės keltu yra vykdomos ir Korkas - Roskofas maršrutu. Taigi, jei ieškote, kaip greitai, patogiai bei saugiai atvykti iš Airijos į Prancūziją, jau žinote, kaip tai padaryti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš  Korkas keltų terminalas

Adresas: Port of Cork Company, Custom House Street, Cork,T12 CY88             

GPS koordinatės: 51.832449,-8.323345

Cork kelų terminalas turi parduotuvę, kavinę, mamos ir vaiko kambarį, veikia internetas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Vykstantys šiuo maršrutu turėtų atvykti dviem valandomis anksčiau, nei yra nurodytas išvykimo laikas ant bilieto – būtent prieš tiek laiko prasideda registracija. Registracijos vietą rasti yra lengva, tereikia sekti informacinius ženklus.

Atvykstama į  Roskofas keltų terminalą

Adresas: Port du Bloscon, 29680 Roscoff, Prancūzija

Tel: +33 2 98 61 27 85

GPS koordinatės:  53.800651,-4.064941

Keltai plaukiantys Korkas - Roskofas

Šiuo maršrutu plaukia tik vienas keltas Pont Aven, tačiau kelionė juo bus įsimintina ir ypač kokybiška. Kelte įrengtos kelių tipų kajutės, kuriuose kokybiškai pailsėti galės bet kokio amžiaus keliautojas, o jaukiame poilsio kampelyje  bus malonu išgerti puodelį kavos ar arbatos, kurią galėsite pasigaminti neišeidami iš kajutės. Erdvūs deniai puikiai tiks pasivaikščiojimams tuo atveju, jei nenorite leisti laiko uždaroje patalpoje. Na, o tie keleiviai, kurie turi priešingą pageidavimą, t.y., nori leisti laiką uždaroje patalpą, gali rinktis barą, restoraną,  kavinę ar pramogų centrą.  Jei vykstate su vaikais, tokiu atveju galite būti tikri, kad turiningu jų laisvalaikiu taip pat bus pasirūpinta – laukia žaidimų kambariai.


LOADING ...