Keltas Kukshafenas – Briunsbiutelis

Kelionė maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis patogiausia yra keltu. Pirmiausiai todėl, kad kiek daugiau nei valandos kelionė jūra visuomet yra malonesnė alternatyva nei pusdienis tvankiame automobilyje ar autobuse. Netoli vieno svarbiausių Vokietijos ekonomikos ir kultūros centrų – Hamburgo – esantys miestai yra tinkamas pasirinkimas norintiems tęsti kelionę vidurio Vokietijos ir centrinės Europos kryptimi. Juolab, susisiekimas tarp šių Vokietijos regionų Kylio kanalu yra itin patogi ir nebrangi susisiekimo jungtis. Keliauti galima nuosavu transportu, kuriuo vėliau patogu tęsti kelionę. Keliauti galima su augintiniais, o nuolat rengiami specialūs pasiūlymai ir akcijos nepalieka vietos net menkiausioms abejonėms.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kukshafeno keleivių terminalo

Adresas: Albert-Ballin-Platz 3, 27472 Kukshafenas, Vokietija.

GPS koordinatės: 53.868908, 8.714578

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su nuosavu transportu arba specialiais poreikiai ar keliaujančių su augintiniais registracija pasibaigia likus nemažiau nei 30 min. keltų grafike nurodyto išvykimo laiko.

Keleivių, kurie vyksta be transporto priemonių registracija pasibaigia likus nemažiau nei 15 min. iki keltų išvykimo ir atvykimo tvarkaraštyje nurodyto laiko. Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Briunsbiutelio keltų terminalą

Adresas: Zum Elbdeich, 25541 Brunsbüttel, Vokietija

GPS koordinatės: 53.893474, 9.093350

Keltas plaukiantis maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis

Maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis plaukia kompanijos ELB Line du kruiziniai laivai, t.y. Grete ir Anne Maria. Jais galima keliauti su augintiniais. Taip pat abu laivai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Modernūs ir šiuolaikiški keltai talpina iki šešių šimtų keleivių, o kompanija ELB Line rekomenduoja keleiviams specialius dienos turus Kukshafeno ir Briunsbiutelio uostuose.

Keltas Grete

Kelte Grete yra puikus restoranas. Čia virėjai dirba nepailsdami tik tam, kad kiekvieną keleivį nustebintų puikiausiais patiekalais. Būtinai paskanaukite dienos rekomenduojamų valgių. Taip pat pasimėgaukite ramia aplinka, su kavos ar arbatos puodeliu rankoje, atsipalaiduokite ir leiskite sau pasimėgauti kiekviena kelionės jūra minute.

Keltas Anne Maria

Kelte Anne Maria keleiviai kviečiami į atvirą denį. Čia galima ne tk pasimėgauti gražia jūros panorama, bet ir pažaisti komandinius žaidimus. Jeigu oras nelepina leiskite sau paskaityti įdomią knygą poilsio salone arba restorane.


LOADING ...