Keltas Kylis – Gioteburgas

Kylis – Gioteburgas yra patogiausia susisiekimo jungtis tarp Skandinavijos ir Centrinės Europos. Vokietijos gyventojams šis maršrutas – greičiausias susisiekimo būdas su Švedija. Smagiai praleistas laikas erdviame ir moderniame kelte pralekia nepastebimai. Kitu atveju – keliaujant automobiliu lauktų varginanti kelių dienų kelionė, o kelionė lėktuvu priverstų atvykus dar dvylika kilometrų važiuoti iki pagrindinių kelių ir miesto centro.  

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Kylio keleivių terminalo:

Adresas: Schwedenkai 1, 24103 Kylis, Vokietija.

GPS kordinatės: 54.31999, 10.139069

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta uosto keltų terminalo pagrindiniame pastate. Registracija baigiasi dvi valandos iki išplaukimo.

Priešais terminalą yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje automobiliai gali būti saugomi nuo valandos iki kelių savaičių.

Registracijos metu keleiviai plaukiantys su gyvūnais turi pateikti visus reikiamus augintinio dokumentus.

Registracijai pasibaigus prasideda keleivių laipinimas. Išvykimo salėje laukiantys keleiviai gali paragauti kavos ar arbatos terminale esančioje kavinėje bei pasinaudoti nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu. 

Atvykstama į Gioteburgo keltų terminalą

Adresas: Elof Lindälvs gata, 414 55, Gioteburgas, Švedija

GPS kordinatės: 57.6938, 11.9144

Keltai plaukiantys maršrutu Kylis - Gioteburgas

Kylis - Gioteburgas maršrutu plaukia du Stena line keltai -  Stena Germanica  ir Stean Scandinavica. Tai šiuolaikiški ir patogūs keltai, kuriuose rasite pramogų ir galėsite pasimėgauti komfortu bei ramybe.  Kelionė taps pasakiška. Juk čia yra gausu pramogų. Stena line keltais galite keliauti su augintiniais. 

Stena Scandinavica

2011 metais atnaujintu keltu gali plaukti tūkstantis trys šimtai žmonių. Jame yra erdvios ir jaukios kajutės ramiam poilsiui. Kelte veikia net keturi restoranai ir barai, kuriuose vyksta gyvo garso koncertai, milžiniškas TV ekranas neleis pamiršti nei vienų svarbių varžybų, o parduotuvėje galėsite įsigyti suvenyrų ar kelionei būtinų daiktų.

Kelte vaikai lyg rojuje pasijaučia žaismingame vaikų žaidimų kambaryje.

Taip pat laive veikia bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys, todėl galima visuomet pasibaigti netikėtai atsiradusius darbus.

Stena Germanica

Šiltu oru kelto atvirame denyje veikia baras, kuriame galite pasimėgauti gaiviaisiais gėrimais ir nuostabiu jūros vaizdu. Šiame kelte vaikams ir jų tėveliams rengiamos linksmos programos. Vėliau vaikučiai gali žaisti milžiniškame vaikų žaidimo kambaryje, o vakare tėveliai kviečiami į gyvo garso koncertus.

Kelte veikia penki restoranai ir barai, kuriuose laimę ras net įnoringiausias gurmanas, o norintys neatitrūkti nuo kasdienių darbų, gali visuomet tai padaryti naudodami bevielį Wi-fi interneto ryšį.


LOADING ...